Jediné čo mohlo MS od "spravodlivosti" v USA dobré odkukať je to ,že v kapitalistickom svete dobehne skorumpovaných politikov a zločincov je len striktné dodržiavanie prísnych daňových zákonov.Prečo to u nás nejako
i najväčší obdivovatelia Ameriky prehliadajú , žeby preto ,že takí ako narcis sú u nás záhradníkmi miesto capa?


