Darmo typuješ desbesu,keď porovnávam vaše príspevky,abraxas mi na rozdiel od teba vychádza ako slušný rozhľadený človek a naviac s chrbtovou kosťou ak vôbec pochopíš čo tým myslím.Ak nie pozri sa do príručného manuálu dodaného vám na obdobné príležitosti.


