Ale podla tvojich sjacek je uz Putin po smrti a teraz je miesto neho stvrty dvojnik :-))))
Ale podla tvojich sjacek je uz Putin po smrti a teraz je miesto neho stvrty dvojnik :-))))
Bojujú tam Rusi z Donbasu ...
Bojujú tam Rusi , ktorým ukrajinská chunta zobrala právo na používanie materinského jazyka a zaradili ich do diskriminovanej kategórie občanov...
Hlavne, že ty ani nevieš to, že začiatok vety sa píše s veľkým písmenom. :-))))
Kyjevská Šecherezáda hlási :-)))))
Išlo do ukrajinskej čiernej diery... a na oplátku 850 000 dolárov zadržaných ako protiopatrenie v Rusku európskym a americkým firmám pôjde do rozpočtu Ruskej federácie. :-)))))
Turek sa nebude nikoho pýtať a použije ich ak bude pre neho potreba...
Stalo sa tomu bábätku niečo? Nie... A okolo toho robia aj médiá väčší krik ako pri zabití chodca Lipšicom...
Sudruhovi kaserisovi :-)))) Podľa americkej tlače Rusko napriek sankciám zvýšilo výrobu rakiet a prekročilo predvojnovú úroveň. Vo výrobe munície Moskva prevyšuje Západ 7-krát. Napísal poľský denník Do Rzeczy.
Kým na samom začiatku vojny Rusko v dôsledku sankcií prudko znížilo výrobu rakiet, koncom roku 2022 začala vojensko-priemyselná výroba opäť rásť, informuje „The New York Times“ s odvolaním sa na amerických, európskych a ukrajinských predstaviteľov...Nevieš prečo by Rusi prerábali S 300 na pozemné ciele keď si vyrábajú priamo nové rakety na ten istý účel? :-)))))
O lopatkách ...
O lopatká ste brblali vy probanderovskí trollovia ako aj o bosých, hladných Rusoch, či o minutých ruských raketách, čo sa malo udiať už do konca apríla 2022 :-))))
Jednoznačne by najlepší prezident bol terajší SR premiér...Pellegríni ak si zachová súčasný postoj bude isto lepším prezidentom ako Kiska alebo Čaputová...Korčok je iba profesionálna podrž taška :-)))))
Môže doma na rybníku...
Rakety na Kube tiež ohrozovali niekoho ...Prečo ich Sovieti stiahli? Na základe nejakých dohôd a spoločne z USA vyznačených červených čiar...
Agent Pávek toho ale nakecá :-))))
Hojsíkovci z PS zakazovali vlastníkom pôdy chodiť na svoje pozemky lebo syseľ... :-))))
A mončičaka Šimečku volia zasa hlúpe slniečka :-))))
Tam majú agenta europoslankyňu niekde zasa iná tajná služba prezidentku :-)))))
Blinken nepovedal aká je situácia v Texase? :-)))))
Daj radšej nejaký vtip o používaní S 300 Rusmi na pozemné ciele alebo používanie lopát na boj proti udatným Banderovcom :-))))
Odporúčame