A mončičaka Šimečku volia zasa hlúpe slniečka :-))))
A mončičaka Šimečku volia zasa hlúpe slniečka :-))))
Tam majú agenta europoslankyňu niekde zasa iná tajná služba prezidentku :-)))))
Blinken nepovedal aká je situácia v Texase? :-)))))
Daj radšej nejaký vtip o používaní S 300 Rusmi na pozemné ciele alebo používanie lopát na boj proti udatným Banderovcom :-))))
Troll si ty a celá ukrajinská propaganda keď tvrdíš že Rusi používajú S 300 na útok proti pozemným cieľom... Majú rakiet na pozemné ciele až až ... To Ukrajinci upravené staršie PVO rakety S 200 po úprave používali na most v kerčskom prielive alebo ciele na Donbase...
A EÚ zasa zaplatí konfiškáciou svojho majetku v Rusku... Zasa si americké dobrodružstvo na Ukrajine odnesie iba daňový poplatník v EÚ ...:-))))
Donalda možno strelí nejaký mexický Pedro...a Pedra aby nebrblal zasa rakovinou presiaknutá John ...rodinu ale tým zabezpečí...
Samozrejme lebo ich ma na rozdavanie lebo ich sam nepotrebuje na obranu vzdusneho priestoru :-))))
To hej :-))))
Mongol si iba ak ty ked nevies napisa slovo Ivan :-))))
Pan podrz taska Meciara Dzurindu,Fica,Matovica, Hegera a teraz podrz taska panej z kozieho palaca :-))))
Danovy poplatnik co to predrazene ledaco zaplatisa sa isto tesi :-))))
Mat je jedna vec len ci budu na nich aj lietat :-))))
To sú iba taľafatky... Má strach, že by sa niečo prevalilo lebo má za ušami ...:-))))
Ty dúhový aktivista by si mal voliť práve takých :-))))))
Valdis asi si pozeral psovi pod chvost keď si tam nenašiel : KORČOK Ján 19.11.1950 JÁN dôverník 11356 I Banská Bystrica
KORČOK Milan 29.11.1953 NOVÝ dôverník 1 5383 I Banská Bystrica
:-)))))
zobraz stranu
Včera som pozeral tie záznamy - lebo sú VEREJNE prístupne.
Nenašiel sa tam ani JEDEN - Korčok.
Bez fotkyvaldis
12233046 dnes
13:22
Ak to nie je pravda prečo Korčok nepodá šmahom ruky na Zoroslava Kollára trestné oznámenie za ohováranie? Nechce mu ublížiť? :-))))))
Tiež mali po krk Kisku a zvolili si jaternicu a teraz pokojne si môžu aj udavača :-))))
Odporúčame