Zasa si nevrly ako stara bezuba Albanka :-))))
Zasa si nevrly ako stara bezuba Albanka :-))))
Albanec Irbis je z kazdeho uspechu Srba v nervaku a z neuspechu skace ako opica Judy ;-))))
Opozicia je doktor nad doktora :-)))))
Gauneri zachranuju svojho. .
Nevies kolko ma Korcsok?:-))))
Pochybujem, že si myslel :-))))
Djokovič ešte nepovedal posledné slovo. Netreba ho z prehry hneď odpisovať.
Je zlý lebo mončičák z PS povedal :-)))))
Alebo sa už nevieš dočkať dúhového pochodu v Kyjeve :-)))))
Mne je jedno či Matovič s Hegerom pôjde sedieť na 10, alebo 9,5 roka :-))))
Ešte nie je kyjevská armáda na Urale? :-))))
Ukrajinska armada bude hnat Rusov za Ural.
gejza_m
19900490
11:23
30.04.2023
Aký si nevrlý. Už sa ti ako vidieť tangáče zasa zasekli v zadku :-)))))
Už nech konečne skončia ten trápny cirkus opozície ... :-)))
Zasa ťa fackajú ? :-))))
Alebo je iba s IQ hojdajúci koník :-)))))
Keď tam bol francúzsky zbor do minulého roka nikto si to ani v médiách nevšimol :-))))
Odporúčame