Sa z takých ako si ty smejem :-))))
Sa z takých ako si ty smejem :-))))
Neklam! KORČOK Ján 19.11.1950 JÁN dôverník 11356 I Ba nská Bystrica
zobraz stranu
KORČOK Milan 29.11.1953 NOVÝ dôverník 1 5383 I Banská Bystrica
zobraz stranu
V Čechách majú vďaka Progresívcom kovaného komunistu a na Slovensku chcú Progresívci zvoliť bývalého ŠTBáka :-)))))
Čo si slopal zasa špiritus od Hegera keď mekoceš ? :-))))
Potom ich môžu odovzdať na Ukrajinu ...:-))))
Nefúkaj si pod nos nebudeš cítiť smrad :-))))
Nerobil si Korčokovi kádrový posudok u ŠTB ? :-))))
Mal by sa z hanby prepadnúť pod zem ale viditeľne nemá kožu na tvári. Otrasie sa ako sliepka z popola :-))))
Korčok je iba podrž taška panej z kozieho paláca :-)))))
Veď tvoja krvná skupina ...Ty si volil aj udavača Budaja :-))))
No daj kde konkrétne ...
Putin veď už 2015 zomieral podľa probanderovských trollov na rakovinu :-)))))
Daj radšej tú vašu druhú rozprávkovú "mantru" o kyjevskom duchovi :-))))
Skôr je požiadavka úderky strýčka Sama aby Kim šúchal nohami a sklonil pred veľkosťou senilného strýčka Sama uši :-))))
Tam koncertuje Bibi :-)))))
Odporúčame