Dobrý kohút si nevyberá ;-)))))
Dobrý kohút si nevyberá ;-)))))
Čo čakali, že im Rusi pošlú krémeše? :-)))))
Zabudlo sa iba na USA vazala- EÚ :-)))
Tam pôjde len jeho Olena. Zelenského si nechajú zabalzamovaného v Kyjeve. Olene môžeš vyprášiť vevericu keď príde :-))))
Zelenský z toho obelieva :-))))
Zasa mrkoceš ako stará Blažková na trhovisku :-)))))
Som rád, že si nazval USA agresorom :-))))
Ako slabšia? Veď už rok ukropropaganda tvrdí ako Rusov so zázračnou západnou technikov vyprášia ... :-))))
Ešte raz. Čo robili vojaci USA 20 rokov v Afganistane. Pásli tam ovce alebo pestovali mak ? :-))))
Kdeže Izrael riadne USA potiahnu z rezerv...
V pohode. Izrael ma rezervu 200 miliárd dolárov ...
Veď je to výsmech... Propagované zázračné zbrane zo západu a tu hľa kanón na korbe ako afganskí pastieri oviec :-))))
USA agresor Irak, Afganistan, Sýria a tam si nedupotal od pohoršenia :-))))
Takže nepoužívajú kyjevskí staré haraburdy na podvozkoch T 815 ? :-)))))
Taký Zelenského výkrik do tmy :-)))))
Ak by tam priplávali Rusi tak by slovenská Pravda napísala: "Rusi napínajú svaly" :-)))))
Zmena strategie bude takticke preskupenie sil do vopred pripravenych pozicii v postupe na zapad :-))))
Preco hadzes perlu svini?;-))))
Hlupy si sa narodil hlupy aj zomries :-))))
Odporúčame