To Ukrajinci nemaju municiu nie Rusi :-)))
To Ukrajinci nemaju municiu nie Rusi :-)))
Urobil to za co ho platia ...Chranil hranicu.
Zelensky straca vplyv a budu este prenho aj horsie casy....
Potom aj USA prepadli Srbsko,Afganistan,Irak,Syriu a zili ti to netrha.
Presne tak..
Je to chomelo :-))))
Nezhorsuj si to este viac :-)))
Mrncia o nejakych standardoch pritom nespochybnuju ze je to v sulade so zakonom ...:-)))
STB-ak zasa knucis ?:-)))
Je to agonia kyjevskej chunty ...:-)))1
On iba" uz mma obklucili smrtelne zvony"...:-))))
STBak tebe zostane iba dojit kiskovu kozu Bozku :-))))
Robis zo seba poriadneho chumaja :-)))
Zelensky je nervozny :-))))
Zasa bluznis?:-)))
Rozhodnutie Ruska a Saudskej Arábie vytlačilo ceny ropy nahor Rusko a Saudská Arábia ohlásili, že dobrovoľné škrty v ťažbe predlžujú do konca roka.
Už nekňuč a ľahni ...
Arabské krajiny práve, že sú s Ruskom... Len trkvas to nevidí :-)))))
Mrnčíš akoby som ti presekol tvoj chvost :-))))
Odporúčame