Svinstvo...
40 tisic vojakov vrhla kyjevska chunta do Avdejevky aby zomierali za slavu Stepana Banderu...Teraz ich je tam podstatne menej.Rusi ich zredukovali bombami a raketami...
Kyjev potrebuje uz aj vijakov.Mozu ist Amici zomierat za slavu Stepana Banderu :-)))
Gejša zasa mrkoces ako stara Blazkova na trhovisku :-))))
Zelensky je v politickej agonii...Jeho koniec sa blizi....
Len hryzkaj klavesnicu len hryzkaj :-)))))
Ked ste si zvolili Matovica tak toho uz nemoze nikto podliest :-)))
Prd vie tyvies chytraku :-)))
Sup pre vakcinku aby si mal svoju dlobodu :-))))
Daj si vakcinku a bud happy :-))))
Bidenovi zvonia do politického hrobu :-))))
Počuť iba škrípanie Zelenského zubov :-)))))
Venčiliho spolu s Udajom :-))))
To je Jožinko https://www.martinus.sk/?uItem=72541 :-))))
Veď od vlaňajšej jari už ani nejedli :-)))))
Na S. Kóreu toľko sankcii uvalili a dokáže vyrába kvalitné náboje. Že precikali aj tie z USA a EÚ :-)))))
To nechaj na nich. Teraz si dôverujú. Strýčka Sama a takých ako ty ide z toho trhať :-)))))
Baxovi to môže byť v podstate jedno koľko chýb... Gramatiku slovenského jazyka neovláda. To len šašovia, čo prehrali voľby na Slovensku urobili z toho škandál...:-))))
Odporúčame