:-)))))
Never sprostostiam, čo písali v N, či SMEtisku :-)))))
Všetko ide podľa plánu Jožinko dieťa svojich rodičov https://www.martinus.sk/?uItem=72541 Teba do toho veľký trt, čo robím :-)))))
Prečo by mal? S Kočnerom raňajkoval Sulík bývalý člen tvojej vlády to ti nevadilo :-))))
Hlavne, že ti nevadil doteraz ty "objektívny" zabíjač chodcov a trestaný Lipšic ako špeciálny prokurátor...:-))))
Paráda! Teraz sa hádam vyšetrí aj Lúčanského záhadná smrť ...Možno aj Kolíková dokolíkuje :-))))
Lenže ten je dosť lakomý aby mu len tak šuťomba jeho peniaze niekto čmajzol :-)))))
Ukrajinskí politici sa snažia, čo najrýchlejšie si naplniť svoje vrecká peniazmi zo západnej finančnej pomoci, kým je na to ešte čas...
Treba aspon 100 ks odchytit a poslat na zazverenie do Bruselu eurohujerovi Hojsikovi.Belgicania sa isto potesia :-))))
Nemrnci a daj si vakcinku.Potom zi blaze :-)))))
A ty miesto nicku udernik udereny ...:-))))
Gejša prestan uz blaznit :-))))
Skor zamrzol Zelenskemu a jeho bande usmev a bude im este horsie :-))))
To bude hoax ved propaganda tvrdila ze nemaju rakety a su hladni a bosi :-))))
Ak by si nemal piliny v hlave tak by si sa necudoval :-)))
Skoda ze si hlupak...V opacnom pripade by bola na teba rodina hrda.
Vystizne si to pomenoval ...
Odporúčame