:-))))
Ked ste si zvolili Matovica tak toho uz nemoze nikto podliest :-)))
Prd vie tyvies chytraku :-)))
Sup pre vakcinku aby si mal svoju dlobodu :-))))
Daj si vakcinku a bud happy :-))))
Bidenovi zvonia do politického hrobu :-))))
Počuť iba škrípanie Zelenského zubov :-)))))
Venčiliho spolu s Udajom :-))))
To je Jožinko https://www.martinus.sk/?uItem=72541 :-))))
Veď od vlaňajšej jari už ani nejedli :-)))))
Na S. Kóreu toľko sankcii uvalili a dokáže vyrába kvalitné náboje. Že precikali aj tie z USA a EÚ :-)))))
To nechaj na nich. Teraz si dôverujú. Strýčka Sama a takých ako ty ide z toho trhať :-)))))
Baxovi to môže byť v podstate jedno koľko chýb... Gramatiku slovenského jazyka neovláda. To len šašovia, čo prehrali voľby na Slovensku urobili z toho škandál...:-))))
A to bol aký bodrý slniečkár :-)))))
Chlape ty nevieš, čo chceš. Keby by som ťa nepoznal aj by som ti prejavil pochvalu :-))))))
Či pani z kozieho paláca? :-)))
A načo? Pre tých ortodoxných opichávačov stačí aj maringotka ...
Momentálne sú tam aj iné "rozmery" ....
On len skopíroval príspevok toho trkvasa...:-))))
Ma na všechno lidi tajtrlíkov ako si ty :-)))))
Odporúčame