Preco by na Slovensku nemohlo platit to iste ako v USA v Izraeli ci v Rusku?USA su potom nedemokraticke ?:-))))
Preco by na Slovensku nemohlo platit to iste ako v USA v Izraeli ci v Rusku?USA su potom nedemokraticke ?:-))))
Zahranicny agent nalepka nepochadza z Ruska ale so zakona FARA vydaneho v tridsiatich rokoch minuleho storocia v USA...Preco tu zasa bohapusto klamete?
Forbes vlani v aprili pisal ze miliardar este nieje ale stamiliony ma.Od tej doby ksefty so zbranam a s 8nym vojenskym materialomi mu isto z uspor neubrali ale iba pridali.Preto jeho polovicka nedavno robila v EU "male"nakupy za desiatky tisic € satstva a bizuterie a vytrca sa s tym v mediach co kritizovali aj novinari.. Deje sa to v tedy ked jej obcania stradaju.
Ti ruski su unaveni a ti kyjevski uz su na pravde bozej ...
Je to zufalec :-)))
Gejša zasa perlis chlopotiny :-))))
Aj ty tvrdíš ako Budaj, že medvede sú vegetariáni? Vyzeráš, že na to máš :-))))))
Jej terajší i minulý šéf :-)))))
Aktívny blbec narobil viac škody ... :-)))))
A? Alebi to, že je telidlo len hrala na občanov? :-)))))
A o babkoherečke škoda aj písať aké to bolo ministerské telidlo :-)))))
Nezabudni ešte po sebe aj poskákať :-))))
Majú rozdané rovnaké noty, ktoré sa naučili ako na Hviezdoslavov Kubín :-))))
Viditeľne ho má :-))))
Čo ste vyklonovali viac Budajov? :-)))))
Nevadil lebo urobil z medveďov vegetariánov :-)))))
Odporúčame