Jej Progresívnosť...
Jej Progresívnosť...
Ešteže nerobí niekto podpisovú akciu za jeho menovanie za ministra živ. prostredia. Potom tých podpisov by bolo státisíce :-))))
Ty si už hulil :-)))))
Je to vysoko pravdepodobné ...
Kaskadér Budaj a udavač ti nevadil :-))))
Daňový podvodník stopol ... To je fakt "záruka" objektívnosti :-)))))
Precitaj si cely zakon a nevytrhavaj z kontextu ako taky Trhaj :-))))
Myslis monitorovanim sysla za 6 milionov € ako Budaj ?To ti nevadilo ze to so zivotnou urovnou na Slovensku malo figu drevenu...
V ZSA to koho zaujima ked tam maju takon FARA?Nie je USA v sucasnost zdroj liberalnej demokracie?Ale zaujimave ze na Slovensku proti zavedeniu zakona pistia hlavne liberali :-)))(
Pochadza z Ruska a citi krivdu agentka ;-)))
Spravali sa ako novodobe STB....
Nefnukaj.Chod si poplakat medzi moncicakov :-))))
Pamat ta neklame ale novinarka z Ruska ktoru mozno zasiahla platnost toho zakona teraz citi krivdu a hani hoaxom Rusko....
Ved uz zacinaju kvicat aj tu ;-)))
Oni sa potom budu postupne rusit sami...
Pokojne mozu okopirovat aj podobny zakon z Izraela :-))))
Trapi ta napr. ze mimovladky financivane zo zahranicia nebudu moct scitavat syslov z eurofondov alebo zbierat medvedi trus?:-)))
Co nepochopia zakon FARA?Bojis sa ze uz nebudes moct scitavat syslov za miliony €?:-))))
Odporúčame