takže kríza pokračuje a to kvôli takým debilom akým je sulík
takže kríza pokračuje a to kvôli takým debilom akým je sulík
sme propravení urobiť mnoho mnoho ústupkov. bla bla bla
už kolkýkrát odchádzate z vlády sasani?
už skoro mesiac len kúria a svietia. nebolo by rozumné položiť vládu?
oni majú radi len hrubé čiary. žiaden gordický uzol nebude
vyšumelo, vyšumelo veľa za 7 dní ktoré dal Matovičovi Kollár. Len sám Matovič vrátil bublinky do sektu späť
sulo ide informovať prezidentku. a o čom? veď ona to vidí
ako dlho ešte budeme trpieť ich vyhlásenia o hľadaní riešení????
Keby sa takto dlho venovali aj prijímaniu zákonom.
divadelníci sú celá vláda
čo nové priniesli ? Len naťahovanie času
šeliga bolo to aj vtedy o bezpečnosti Slovenska ked remišová znefunkčnila bezpečnostný systém a vy ste vtedy nereagoval.
ten nešťastný pakt o neútočení im nedovolí aby sa rozpadli.
no čo s vami detiská osprostené? Vodca vás nechal na pospas osudu. Vytraťte sa po jednom a neobťažujte
už máme bezvládie? Alebo ešte zopár poslancov sa tvári že pracujú?
nebud zlý, remičová predsa nakopla EMU aby sa rozhýbala a nespala
vôbec sa vám nečudujeme že nechcete predčasné voľby. úplne vám rozumieme, od koryta sa ťažko odchádza
oni si myslia že ospravedlnením sa z nich stali politici, odborníci, slušní ľudia, schopní riadiť tento štát.
Oni nás zasa len klamú a chcú nás opiť a ohúriť ospravedlnením sa.
to ospravedlnenie by bolo na mieste pri odchode na večnosť
ty si fakt myslíš že 9/10 občanov sú všetko SmeroHlas?
Odporúčame