a ked odíde len kollár, čo urobí veronička? To zamlčala takticky.
a ked odíde len kollár, čo urobí veronička? To zamlčala takticky.
tak na čo čakajú. len prehlbujú krízu svojou nerozhodnosťou
musí to byť vážné v tej ich slávnej vláde, ked uvažujú aj o predčasných voľbách
čo sme chceli to máme. život je zmena
ale kdeže. kiskovi sa to šije podľa požiadavok
ved matovič už trúbi na zastierajúci ústup aby vyhecoval sulíka tiež k takému to chrabrému činu, aby sa mohol vyškerený vráti späť
pardon, nie dôstojne ale ctihodne
nevyzeral vystrašený. tváril sa dôstojne ako pán boh haščák
kollárovou vernosťou si môže byť matovič istý aj bez tejto vyhrážky
ved sú ako bratia
na víkend vždy nákaza a počty jej obetí klesá . čím to je?
a je to vôbec možné? veď to je podvod
ale čo to vidím? Obyčajné plátené rúško ma pčolo. Žiadna buzerácia zo strany polície za to že nemá certifikovaný respirátor nebude?
ľudí za to mlátia na ulici ped malými deťmi
nechápem prečo včera krajniak bol tak rozrušený a v strese. Zbytočne sa bál a zbytočne posielal polícii vyhrážky
dajú si kávičku, trochu pošpásujú a podpíšu vopred pripravenú zápisnicu
fajka zhasla
pčolo je prominentný podozrivý z páchania trestných činov
dovoz priamo ku vchodovým dverám.
zatiaľ celkom dobré divadielko
klemanič je ich sudca. takže to bude len divadielko
možno ide na výuku cudzích jazykov a réroriky do ameriky
možno ide na liečenie
za týmto matovičovým klamstvom niečo bude
naťahuje čas aby vláda vydržla čo najdlhšie
len by ma zaujímalo že či je to možné
bude to len divadielko tejto vládnej koalície?
Odporúčame