to je husté. Ty musíš byť sám hustý pročko
zanechávate Slovensko v dezolátnom stave. Dezoláti robia tak a je im jedno aký to bude mať dopad na všetkých.
Slovensko nechávate v stave: Po nás potopa. Pracovali ste na tom usilovne celý rok ako v parlamente tak aj vo vláde a NR
Matovič sa vám už nenápadne vyparil aj s nakradnutými milionmi a vám nedal nič? Pekne sa vráťte tam kde ste boli pred voľbami.
eo na nás zasa skúšajú,
NECH ODPáLIA ABUDE KľUD
s čím príde zajtra sulík. alebo počká ako sa vyvinie situácia v oalano
tie lúzy si myslia že ospravedlnením to ročné obdobie nevládnutia a chaosu znegujú
už nie matovič ale hnutie olano . nastala zmena v komunikácii
včera na TB Kollára Krajniaka vol vyslaný signál so zašifrovanou otázkou: či bude prokurátor zbavovať Pčolinského mlčanlivosti.
Dnes im prokurátor zašifrovane odpovedal cez médiá: buďte v pokoji, vás to nezastihne
Pčolinského podľa prokurátora nebolo treba zbavovať mlčanlivosti, pretože zákon nepovažuje za utajovanú skutočnosť spáchanie trestnej činnosti verejným činiteľom
Takže Krajniak, Lipšic, Kollár, Matovič môžu dobre spávať. Zatiaľ
viete prečo sa Oľajno a Sme Rodina pezentujú ako neštandartné politické strany? Lebo oni sú s.r.o.čky a tak sa aj chovajú. oni s politikou nemajú nič spoločné. oni sú tam len aby ryžovali
možno sa chcela zbaviť manžela aby jej a kollárovi nestál v ceste
kočner vie kto je objednávateľ ale on nie je kajúcnik. on to nebonzne
Vladimíra Pčolinského poslal súd do väzby. Podal proti tomu sťažnosť, rozhodne o nej najvyšší súd.
Odporúčame