ešte ťa to baví?
dostal zaracha od bílej kobyly
teraz poslúcha
zajtra nás čaká divadielko z dielne SaS
Remišová a Krajniak to už narežírovali
Riadi to tu ešte niekto? Alebo vládny činitelia len berú plat
myslím si že objednávateľ vraždy kuciaka je známi
takže sa dlho neohrial na teplom miestečku, ktoré dostal za odmenu od prezidentky
pčolinský je predĺženou rukou D.Lipšica, Krajniaka, Matoviča, Haščáka
Z SIS caz Pčolinského si vytvorili svoju súkromnú sledovaciu a informačnú agentúru a cez Tódovú ovplyvňujú dianie na Slovensku
Pčolinský robil za a pre nich špinavú robotu
dozvedela som sa že mamička pčolinská vychovala v kdh svojich štyroch synov pre prácu v politike . Keď KDH išlo ku dnu pčolinských s Krajniakom napadla myšlienka zneužiť verejne známeho kollára a použiť ho ako maskota na založenie strany SME Rodina. Keby Kollár nebol mafián tak by sa dalo hovoriť že ho rodina a teda mafia Pčolinských s Krajniakom držia za gule a zneužívajú ho. mafia Pčolinských s Krajniakom vypracovali plán a Kollár ho financoval. A všetci sú spokojní. Stály príjem na niekoľko rokov majú istý
ked im budú za to platiť tak znova budú vyzapovať
učiteľka. veľa učiteľov po revolúcii presedlalo do kdh. to boli tí praví
čím bola za socializmu? ako sa dostala k politike
prečo stoja za ňou. bola jej súčasťou?
to akú má moc tá ich matička? čo to je za osobu? Koho ona mala alebo aj ešte má za sebou?
stále len rokujú a hľadajú riešenie. otáľaním nič neriešia, len prehlbujú krízu v spoločnosti. čo sa musí stať aby im to docvaklo.
absolútne nuly nedokážu sa rozpustiť
Odporúčame