a čo robili doteraz vymydlení baranom? Dovolenkovali, že* a zvesela roznášali vírus?
a čo robili doteraz vymydlení baranom? Dovolenkovali, že* a zvesela roznášali vírus?
a teraz nech dá prezidentka tú svoju. včera sľúbila že dnes vyspúpi
kompa asi vylovila z dunaja tie šunty na testovanie.
ja viem ako to ona myslí s tým množstvom 20 tisíc denne.
stačí ked to testovanie bude formálne len administratívné.už to aj tak funguje, že príde smska s potvrdením pozitivity testu aj ked si na žiadnom teste ešte nebol. takto to myslí kompa. testovanie bez spotreby testov.
taja to aby mali oligarchovia náskok s vypracovávaním plánov na čerpanie fondov náskok. To nevidíte občania? čo myslíte prečo sa stretol Kollár s Hačšákom? informoval ho o programe. Pôjdu spolu v kšeftoch cez nastrčené firmy
veď on je neustále nositeľom všetkého zlého pre celý národ , aj pre tých jeho vyvolených, len oni to ešte netušia
po schválení plánu EK už diskusia o ňom bude zbytočná. Oni si fakt myslia že všetci sledujeme FARMU a sme všetci ebnutí ako účinkujúci reality showwww. Celá vláda je jedna reality show FARMA
opisovanie je nemorálne a je to podvod!
zmenu systému by som privítala ale prečo s týmito amatérmi a podvodníkmi, ktorí tu môžu nastoliť fašizmus?
táto voľba je osudová pre Slovensko. Uvrhnú nás o 100 rokov dozadu.
kto ho rozbehol? asi duch svätý
je smutné že slovenskí politici súčasnej vládnej koalície nie sú lídrami europskeho formátu. sú to len takí miestní honelníci
o nič nejde. podstatné je že šeliga je hlupáčik
rtvs by mala odvolať redaktora a podakovať sa kotlebovi
pinďour šeliga strelil capa. Nič nové na svete, on si dá repete.
fiona vie len mrochtať
Odporúčame