... a taký ßraľko
tá korona sa musí na nás poriadne rehotať. Pán tvorstva a taký chudáčik
oni tie rúška ani nenosia. nasadia si ich len pred kamerami.
farská už ani nemukne. taká znalkyňa spoločenských pomerov zaryto a zbabelo mlčí. jaj ona len za peniaze sa nechá najímať
plytkí a slaboduchí ľudia robia plytké opatrenia
opovrhujem vládou a prezidentkou. je to jedna neschopná banda lúzrov a podvodníkov
hanba vláde, hanba prezidentke! Nedokážu rozumne riadiť krajinu !!!!!
už bola aj mrochta z kozinca na návšteve
alebo vyhýbať sa nákaze a utiecť od nej čo najďalej a zotrvať tam čo najdhšie. v lete sme to urobili naopak, za nákazou sme cestovali a teraz ju tu máme.
mrochta už odmrochtala napísaný príhovor. a č teraz? Matovič sa z nej určite nepo$erie
preúpáč omluvam sa. tie nariadenia platia pre interiér. v exteriéri ruško nie je povinné
takto , ako matovič hutorí, rozprávajú poverčiví ľudia.
prečo na ulici? ruška v exteriéry nie sú povinné
to sú čo za opatenia? Nič nové nevymysleli, len to čo od marca robíme-rúška+rozostupy+hygiena. či ty magor si s tým v júni -auguste prestal?
v obchodoch sú dezinfekcie nonstop
nie nemusíš. ale to nariadenie platí v exteriéri. vonku ho nemusíš mať
táto vláda nás nechráni. ona chráni len svoje dengy a na ľudí kašle. už to pochopte aj vy magoričom vymydlené ovce
Odporúčame