Agentúrne zamestnávanie je treba úplne zrušiť, aspoň čo sa práce v SR týka. Prečo sprostredkovanie neprevezmú úrady práce??!! To fakt nepochopím.
Ospravedlniteľné je snáď len sprostredkovanie práce v zahraničí, keď tu sú už ľudia úplne bezradní a cudzí jazyk neovládajú...


