Posledný rok pred voľbami sa vždy chcú zviditeľniť inak neviditeľní a viditeľní rozdávajú darčeky ako na Vianoce. Po voľbách nastane kruté precitnutie, ticho ako v kostole a záplava ďalších a ďalších úsporných balíčkov. Už vyše 20 rokov to isté dookola a je neskutočné, ako im stále ovce z oboch strán košiara sadajú na lep a fandia!!! Unbelievable! Neverojátno!


