PSA chce udržať zamestnanosť
Ak by zo Slovenska odišli automobilky, ak by Česi už nemali prácu pre "cezpoľných" a vrátilo by sa nám odtiaľ "iba" 150 tisíc z 200. 000 tam pracujúcich Slovákov, ak by na Rakúsko, Anglicko, Írsko... brutálne doľahla európska kríza, čo nie je pre budúcnosť žiadna utópia, tak by nezamestnanosť na Slovensku stúpla na 30 percent a viac a celý tento systém by sa zrútil ako domček z karát.
A vláda sa prizerá blížiacej sa apokalypse bez absolútneho záujmu podporiť domácich živnostníkov, podnikateľov, hádže polená pod nohy aj tým zahraničným. Že príde potopa? No a čo, veď možno ich oligarchovia vezmú na svoju obrovitánsku archu, a ak nie, tak si odplávajú len tak sami, so svojimi príbuznými a známymi na svojich plachetniciach.