tie poistovne maju asi perpettum mobille na peniaze
tie poistovne maju asi perpettum mobille na peniaze
mali si objednat jadrovu ponorku a pridali by sa VIP klubu
:DDDDD
admin na Praude taketo prejavy miluje....mozno ich aj sam pise
pocuj ty China, ked sa uz chces hrat na polointeligenta tak sa pise spravne nie sú naši kremloboti vážne taký tupý ale sú naši kremloboti vážne taký tupí
prezentuje tu svoju zoofiliu... mozno ma ale admin Praudy pre to pochopenie
zase tento zoofil?
srandisti....uzbroja EU ako svojho casu uzbrojili USA ZSSR
no Musk na Trumpa vytiahol jednu vec, ktora mu moze narobit problemy. ukazuje sa, ze ani najbohatsi muz na svete sa nemoze postavit najmocnejsiemu. Ale ved vieme, ze ti skutocne najbohatsi v rebrickoch nefiguruju
isiel do straty, len tak pre nic za nic ho nedali dole
Carlos Tavares, bývalý generálny riaditeľ automobilového koncernu Stellantis, vyjadril podporu svojmu nástupcovi Antoniovi Filosovi, ktorého označil za „logickú a dôveryhodnú voľbu“ na čele spoločnosti. Tavares, ktorý odstúpil z funkcie v decembri 2024 po období poklesu ziskov a napätých vzťahov s predajcami a odbormi
Ten konflikt vyvolali USA a stalo ich to niekoľko miliard USD
V prvom rade ma zaujíma co hovorí Putin kedže on tam šéfuje tomu a nie nejaký Soljovov ci ako sa to piše. Po druhé ten môj nick je reakcia na to ako začala Pravda písať klamstvá a ukrajinskú propagandu sem tlači čím dalej tym agresívnejšie
vazne ideme porovnávať aféru ohľadom Malinovej s tym co sa dialo na východe Ukrajiny po prevrate v 2014???
na obranu ale aby bola 3 svetová by museli zaútočiť na Rusko 👍🏻
Vzhľadom na to, že keby sa EU s USA do konfliktu na Ukrajine nezapojila vobec by bolo uz dávno po ňom, tak je to úplne minimálne zlo akým sa nam rusi odplácaju. Spadnutý kataster portál s dodávkou striel s plochou drahou letu na Ukrajinu sa nedá vobec porovnávať.
Uz pri tých 500% sa začne rúcať medzinárodný obchod si myslím. Čína nie je Nemecko, že len tak odpisu Nord stream ako keby išlo o nic. A ako uz bolo povedané, od určitej výšky je úplne jedno ci cla budú 500% alebo 10000%
Preto ho ma Trump uz plne zuby a za útok na rusku jadrovu triádu ho vobec nepochválil ale skritizoval. Vie presne, že ked sa konflikt bude eskalovat tak Zelenskyj bude o to hlasnejšie všade kricat aby to USA a EU za Ukrajinu vybavili. A EU sa na moc nezmôže. Su ako take zúrivé čivavy ktoré v prítomnosti USA štekajú na ruského medveďa. Bude na Trumpovi aby vyberal horúce gastany z ohňa, nie na Zelenskom, to je jasne každému
Uvalenie 500% cla na krajiny ktoré obchodujú s Ruskom by reálne mohlo zamiešať karty preto je divne, že Trump stale otáľa s ich zavedením hoci ho Zelenskyj každý deň k tomu vyzýva. Zrejme tušia, že Čína by s Ruskom neprestala obchodovať a uvalenie 500% cla na Činu by narobilo problémy nielen cinanom ale aj USA a to by sa prenieslo aj na EU. Co sa týka USA je to celé len o peniazoch, o ničom inom.
Tipujem že pôjdu priamo po Zelenskom a najvyššiemu veleniu
Počítam že niečo o čom budú média minimálne týžden intenzívne písať a západný svet bude musieť reagovať, co samozrejme bude viest k ďalšej eskalácii…
Odporúčame