uz zase place a vyplakava?
dajte Zelenskemu jeden naboj do ruky nech sa ukludni..len potrebuje nieco v ruke drzat a šúchať a hned sa skludni
uz zase place a vyplakava?
dajte Zelenskemu jeden naboj do ruky nech sa ukludni..len potrebuje nieco v ruke drzat a šúchať a hned sa skludni
Vraždy v Česku podliehajú 20-ročnej premlčacej lehote. Nikto už tak nemôže byť trestne stíhaný.
som nevedel, ze zlocin vrazdy po 20 rokoch uz moze byt premlcany. to je chore a padnute na hlavu.
len Rusko nema, tak?
:DDDDD
v tom pripade nebude problem uvalit mohutne medzinarodne sankcie na stat Izrael
takze schvalujes teroristicke utoky? dobre vediet
zaujimave....niekomu to dava pravo a niekomu nie ked sa citi ohrozeny....
pocitam, ze rozsiahle sankcie na teroristicky stat Izrahell nenechaju na seba dlho cakat
tam pokial viem sa uplatnuju medzinarodne sankcie a v poradi sa pripravuje uz 18 balik sankcii
kolkym medzinarodnym sankciam celi za svoju nevyprovokovanu agresiu teroristicky stat Izrahell ?
dajte clanok Praudy kde EU vystrihala Izrael aby od svojho nevyprovokovaneho utoku na Iran upustilo, inak bude celit rozsiahlym medzinarodnym sankciam
na fotkach ktore tu nadete same civilne ciele ako su bytovky....
a EU nic
na fotkach ktore tu nadete same civilne ciele ako su bytovky....
a EU nic
na fotkach ktore tu nadete same civilne ciele ako su bytovky....
a EU nic
tak preventivny utok na cudziu krajinu....sankcie nic?
tak preventivny utok na cudziu krajinu....sankcie nic?
tak preventivny utok na cudziu krajinu....sankcie nic?
treba si uvedomit, ze letecka doprava je stale najbezpecnejsou dopravou na svete. statistiky uvadzaju pravdepodobnost umrtia pri leteckej doprave 1 ku 11 milionom, zatial co pri automobilovej doprave je to 1 ku 5000. Za leteckou zaostava dokonca aj zeleznicna alebo lodna doprava.
bohuzial letecke nehody mavaju zvycajne fatalne nasledky ked sa uz nieco zle stane. A uplne najhorsi moment je prave vzlet ked lietadlo este nema potrebnu vysku na manevrovanie a ani rychlost. letiskova draha je uz za vami a lietadlo v podstate sa neda ovladat sposobom, ze ho piloti par metrov nad zemou otocia a pokuia sa o pristatie. Ma plne nadrze a gravitacia ho neuprosne taha k zemi....
aj v tomto pripade lietadlo viedli skuseni piloti, takze sa muselo stat nieco vazne
ked ju moze mat Izrael tak preco nie ajatollah?
bojis sa ze by si sa vyparil?
najhorsie co sa mohla stat, takmer plne obsadene velke lietadlo kratko po starte (t.j. s plynmi nadrzami) havaruje v husto obyvanej oblasti
absolutna katastrofa
"V rámci znižovania schopností nepriateľa vyrábať vysokotechnologické zbrane a techniku, v noci na 12. júna jednotky Bezpilotných systémov Ozbrojených síl Ukrajiny v spolupráci s ďalšími zložkami obranných síl zasiahli dôležitý objekt vojensko-priemyselného komplexu ruského agresora,“ uvádza sa v správe.
to myslia tie bezpilotne lopatky s hrbolatou drahou letu?
ze nam nebo spadne na hlavu tu kazdy den zvestuje tvoj sfetovany kamos Zelenskyj
Odporúčame