Za hlúposť iného zaplatili rodičia životmi. K dvom deťom sa už nevrátia. Tragédia pri Nitre rozplakala aj policajta
ked clovek jazdi profesionalne tak odjazdi nepomerne viac km za volantom ako obycajni vodici... a kto nerobi chyby? ale presne ako pises, je nieco uplne ine riskantna alebo agresivna jazda a ine ked sa stane nejaka skodova udalost po viac ako 100 000 km
dnesne auta su relativne velmi vykonne, skoro kazde ma turbo alebo pomocny elektromotor (napr. hybridov stale viac stretavat na cestach) ale skusenosti vodicov su este horsie ako ked sa jazdilo na autach ktore ked dosiahli 100km/h tak to bola skoro ich maximalka. uplne najhorsia kombinacia zly alebo neskuseny vodic a vykonne auto a tym nemyslim nejaky supersport. Niektore obycajne BEV maju zrychlenie ako mali volakedy supersporty alebo dokonca hypersporty. recept na tragediu