no jasne.... toto ti neuveri ani moj jednorocny syn ktoreho nemam
:DDDDD
no jasne.... toto ti neuveri ani moj jednorocny syn ktoreho nemam
:DDDDD
Zelenskyj tvrdí, že Putin si slabé reakcie voči jeho hrozbám vykladá ako ochotu prižmúriť oči nad jeho akciami. Ak ho mocní nezastavia, sú spoluzodpovední, ak aj chcú a nemôžu, Putin ich bude považovať za slabých, uviedol ukrajinský prezident.
stale nikto z USA ani EU nie a nie skocit na tie Zelenskeho speky a neposle svoju armadu bojovat na Ukrajinu
a pritom on sa tak mohutne a kolosalne snazi zakazdym pripomenut vsetkym co im uz povedal 1000x
skuste si teraz predstavit zeby s takym niecim prisiel niekto v EU, nedajboze zo Slovenska alebo Madarska. Ved by ho roztrhali zaziva v zuboch !!!
a americke mimovladky su pekne ticho a preco? ani tie europske nepocut
nesmieme zabudnut na slavnu protirusku ofenzivu v Kurskej oblaasti... tu uz Ukrajina celu dobila, obsadila a momentalne kontroluje (v pocitacovych hrach)
:DDDDD
Putin sa riadi starym dobrym, ze najlepsie chuti pomsta nie za horuca ale ked sa podava studena
A co sa tyka tych bombarderov, tak teraz sa USA mozu podakovat Ukrajine a pocitat kolko F16 maju banderovci
:DDDD
po vstupe do EU , co sa uz EK nechala pocut, ze bude NAJNESKOR do 2029 (koli comu zmenia niektore stanovy) to bude korzovat aj tak kde kto beztrestne. Uz dnes su vsade v EU vselijake zlocinecke ukrajinske gangy a mafia. Vcera len tak poliaci nasli 8 kontajnerov plnych zbrani, municie a protilietadlovych rakiet, ku ktorym sa nikto nehlasi, nik ich nestrazil a zrejme "NIKOMU" nechybaju
ukrajinci uz vo velkom obchoduju na uzemi EU so zbranami a urcite aj s drogami a bielym masom
vdaka ukrajinskej propagande aj vy nemate ten pocit, ze ukrajinci rusov doslova drtia? som tipoval, ze do konca roka ich vyzenu mimo Ukrajinu ale teraz to vyzera, ze to stihnu aj do konca tohto mesiaca!
Slama uKravina!!!
:DDDD
Francik, pisem ze by lietali z EU na Ukrajinu, to neznamena ale hned na frontovu liniu. Kludne len do Uzhorodu, aj ten je na Ukrajine
Okrem toho maju Patrioty a ine protilietadlove systemy, takze tie by to nedopustili
a navyse by rusom a svetu dokazali, ze naozaj navrhli a postavili Mriyu a co je najlepsie, by este viac nasrali rusov a to predsa kazdemu ide, alebo nie? A samozrejme vyhrali vojnu
staci mi vidiet jeho reakcie
pomylene a odveci
ano byvam v BA :)
nedavno som si rozsiroval vodicak takze viem o veciach co som tiez netusil
napriklad ja som sa ucil, ze ked sa chcem pripojit na hlavnu cestu tak vozidlo iduce po hlavnej niesmiem ohrozit ani obmedzit
to uz neplati a vodic z vedlajsej nesmie len ohrozit, len kazdy si to bohuzial vysvetluje inak a definicia co je uz ohrozit je sice dana ale tazko sa dokaze ked do takeho chmula naburas a nemas kamerovy zaznam. policia vidi, ze mas rozflakany predok tak si automaticky vinnik ak sa nahodou nenajde kamerovy zaznam kde sa dokaze ze ti nedal prednost. ale cele je to o tom, ze aj ked nie si vinnik a mal si prednost, tak to musis nejako vediet dokazat
jeho bez ako takeho humoristu
vcera tu argumentoval ako su rusi padnuti na hlavu ked maju vystavene svoje bombardery na obdiv (ze ich maju aj USA uz nevie) a ked mu bolo decentne oznamene, ze ich k tomu zavazuje bilateralna zmluva s USA, tak zacal argumentovat, ze Cina ich ma schovane takze to urcite nie je tak. Tito "automatizovani" polointeligentni trollovia nie su schopni ani si informaciu overit cez chatGPT ci google alebo wikipediu, nerozumeju suvislostiam a ani cuzym slovam ako "bilateralna zmluva" a podobne. len prehodia vyhybku a idu dalej ked sa netrafia
to je praveze k veci
no vyzeras byt oziareny dostatocne
:DDDD
coskoro oznamia milion "vyradenych" rusov
treba im dopriat aspon tie virtualne vitazstva :)
ja cakam kedy banderovci postavia zase Antonov An-225 Mriya ako sa svojho casu nechali pocut a kde nic tu nic
pritom mohlo na jeden sup dopravit z EU na Ukrajinu bezprecedentne mnozstvo zbrani a miunicie, kedze jeho kapacita bola az 640 ton nakladu
mohli ich vybudovat 10-20 a tie mohli nonstop pendlovat medzi EU a Ukrajinou. Takto by poliaci aspon nenachadzali kontainery plne zbrani a municie ku ktorym sa nikto nehlasi a nepatria ani armade ani policii
:DDDDD
zrejme myslela lietadla ktore boli poskodene utokom....to je naozaj tak tazke aby si pouzil logiku?
opravia co sa bude dat opravit a na co budu mat nahradne diely
ale svojho casu sa Ukrajina vystatovala, ze znovu postavi z nahradnych dielov Antonov An-225 Mriya a staaale kde nic tu nic
kolko zasob municie a zbrani mohlo prevazat na jeden sup z EU na Ukrajinu... asi preto ho rusi ihned zlikvidovali
:DDDD
toto ste uz tu niekolkokrat napisali, nic noveho na fronte? naco 10 clankov o tom istom? jaaaj informacie mate iba od Ukrajiny a ta nic nove nema, tak to preto
:DDDDD
nemohol by on byt premierom alebo aspon prezidentom SR?
Odporúčame