USA útočia na svojho spojenca 🤣🤣🤣🤣
USA útočia na svojho spojenca 🤣🤣🤣🤣
S tym nápadom na peniaze z únie pre “dočasne penzióny” ale prišla sama únia takze vlastne podporuje korupciu. Ak majú ošetrené že údajný penzión ako penzión nikdy neslúzil tak musi dotáciu vrátiť v plnej výške tak to treba len právne vymáhať kľudne aj zabavenim nehnuteľnosti ale ak to ošetrené nemajú tak do basy posadiť tých ktorí s takýmto nápadom prišli a neriešili ho do detailov pretože vytvárajú prostredie pre korupciu
No ako sa ukazuje uz roky tak nemusí. Bohužiaľ. Zevraj mame slabý výkon tak preto platia menej ako nemcovi alebo rakusanovi. A to nie je vsetko. Uz dávno vieme o praktikách západnych spoločnosti ktoré dodávajú tovar s rovnakým logom ale dvojakej kvality za rovnaku alebo podobnú cenu na trh krajín EU. A presne ako pri platoch aj tu logicky ťaháme za kratší koniec a Brusel tieto praktiky aj po ich odhalení a medializácii nijako nezastavil - hlavne že dokáže predpisovať spoločnostiam aj take nezmysly ako je výkon vysávačov alebo že roamingové poplatky v EU sa platit nebudu. Platí to aj pre nás ale to len preto aby u nás cudzinci nemuseli platit nic navyše inak by to dopadlo s nami ako pri tej dvojakej kvalite
nic nenechávajú na náhodu. Pristupujú k nam ako nesvojpravnemu štátu ktorý je závislý od ich milodarov - samozrejme po tom co nam tu vsetko zobrali takze nevlastníme nic co naši otcovia a dedovia vybudovali a ani o ničom podstatnom nerozhodujeme
My sme sa nikdy nemali vyrovnať západu. Držia nás presne tam kde nás potrebuju mat aby s nami mohli manipulovať. Navyše je nás len okolo 5 miliónov a su tu krajiny s násobne väčším počtom, takze je utopia si myslieť že niečo zmozeme. Ak by to bolo take super ako nam v 1989 maľovali tak v EU je uz dávno aj Švajčiarsko. To je jedna z mala krajín kde politici majú este rozum a nedajú si kecat do vnútorných záležitosti krajiny
to iste sa zopakovalo pri nelegálnej migrácii kde najprv frau Merkel vykrikovali že Nemecko to zvládne ale nezvládlo a zrazu sa prijali akési kvóty a platili aj pre nás, hoci sme na to upozorňovali dopredu a ti ktorí vykrikovali že to zvládnu nás označovali za rasistov a xenofobov. Ked sa ukázalo že to nezvládnu tak zrazu sme im uz boli dobrí aby sme prijali migrantov ktorých si oni nabrali toľko že im to prerastlo cez hlavu
Tak sa hlasovanie opakovalo pokial sa navrh neschválil. Potom uz hlasovať sa dalej samozrejme nemuselo. Pád vlády zasiahol Slovensko ale záujmy veľkých súkromných západnych spoločnosti boli ošetrené a bolo o ne postarané.
pretože Slovensko uz v podstate nic nevlastní alebo nie je hlavným akcionárom. Mnohí si pamätajú co bolo na námestiach v 1989 sľubované ak čomu sme sa reálne dopracovali. Sme kolónia západu. Majú na nás páky a urcite nebudu váhať ich kedykoľvek použiť. My v podstate mozeme držať akurát tak hubu a krok. Hlasovať proti záujmom západu nesmieme v opačnom prípade prichádzajú vyhrážky. A ošetriť si to chcú po novom tzv. vacsinou kde uz nebude pravo veta. V minulosti boli aj prípady ako opakovane hlasovanie na schválenie eurovalu. O co išlo? Zapadne spoločnosti nakupovali toxické aktíva ktoré boli vysoko ziskové a vysoké zisky si manažment delil medzi sebou na odmenách. Az pokial bublina nepraskla a zrazu hrozil bankrot súkromných bánk a spoločnosti. Museli sme sa všetci poskladať aby bol bankrot Grécka zažehnaný lebo inak by si to odniesli veľké zapadne banky, čiže veľké zisky boli čistí privátne a rozdelované medzi top manažment ale straty boli uz rozpúšťanie medzi nás.
Uz sa chystá slovensky euromajdan?
*vlastník ale páči sa mi aj označenie za blatník Praudy 🤣
Toľko k matišákovmu nezmyslu o jeho teórii aké úžasne karty dal Zelenskyj do ruk Trumpovi pri vyjednávaní mieru. Na mieste šéfredaktora / ky Pravdy by som sa skor zamyslel ci ma zmysel poskytovať mediálny priestor skrabakovi, ktorý len papagájuje cudzie názory a vydáva to za svoje analýzy alebo postoje. Jeho autorsky vklad je blížiaci sa k nule. O tých jeho rozhovoroch svojnovymi jastrabmi z NATO radsej pomlčím. Ale zase britský blatník Pravdy moze z neho mat veľkú radosť a ruka ktorá vás kŕmi sa nehryzie
Japonsko chcelo vybudovať tzv. „Veľkú východoázijskú sféru spoluprosperity“, čo bola propaganda pre imperiálnu kontrolu nad Áziou a Pacifikom. Ich cieľom bolo obsadiť bohaté kolónie (napr. Indonéziu a Malajziu), kde boli ropa, kaučuk, cín atď. Japonci vedeli, že útok na juhovýchodnú Áziu (kvôli surovinám) by vyvolal vojnu s USA. Preto sa rozhodli „neutralizovať“ americké loďstvo v Pacifiku prekvapivým útokom na Pearl Harbor — verili, že USA tým znechutia vojnu alebo získajú čas na upevnenie svojej pozície. Ako to celé dopadlo vieme.
Rusko ma síce dostatok nerastného bohatstva na rozdiel od Japonska ale uvalením avizovaných sankcií by ich USA izoloval od sveta este viac ako boli japonci. Tažko povedať ako by sa zachovali krajiny BRICS ale je možné že rusi by sa dostali do rovnakej situácie ako japonci. Ich kroky je potom tažké predvídať
USA majú poslednú páku na Rusko ale tou urcite nebude banderovske teroristické útoky z posledných dni ale nové sankcie vrátane uvalenia 500% cla na krajiny ktoré obchodujú s Ruskom. Tu ma zase napadá paralela z minulosti ktorá sa aktuálne týka aj toľko spomínaného útoku na Pearl Harbour. Nie všetci totiž vedia, že Japonsko nezaútočilo na USA z nenávisti ale zo strategicko-ekonomickej núdze! Japonsko nemalo dostatok prírodných zdrojov, najmä ropy, ocele, uhlia a gumy. Bolo preto závislé na dovoze, najmä z USA, Holandskej Východnej Indie (dnešná Indonézia) a Britskej Malajzie. USA, Británia a Holandsko postupne uvalili sankcie na Japonsko kvôli jeho agresii v Číne (od roku 1937). V júli 1941 USA zmrazili všetok japonský majetok v Amerike a zaviedli ropné embargo — čo pre Japonsko znamenalo stratu cca 80–90 % dovozu ropy. Japonci si uvedomovali, že zásoby ropy im vystačia na cca 1 až 2 roky — bez ropy by sa ich armáda a loďstvo zastavili.
Latta bol novinár, Matisak je len šíriteľ západnej a aktuálne aj ukrajinskej propagandy. Ak by znovu prebehol na Ukrajine puč a Ukrajina sa otočila k západu chrbtom tak začne na ňu chrlit síru a popol. Ak by naopak sa stal zazrak a NATO sa spojilo s Rusko, tak tento pajác si len upraví rétoriku a Putin bude demokraticky mierotvorca a Zelenskyj nelegálny diktátor s rukami od krvi
Trump vediet nemusel ale to neznamená že ta tym aj tak nie su USA kedže ak banderovci zase neklamú tak útok začali pripravovať ked bol Biden pri kormidle a hlavnú iniciatívu zo západu vtedy na Ukrajine mali USA. Tym netvrdím, že briti alebo niekto iny zo západu sa v tom neangažoval. Pri útokoch na NS pravda vyšla celkom rýchlo na povrch tak uvidíme ci aj teraz sa tak stane. Rusko navyše vedie svoje vlastne vyšetrovanie úplne mimo ukrajinských dezinformácií ktorými nás tu naše média povinne denne kŕmia
Ono to je v podstate jedno, aj keby banderovci zničili len jedno jedine lietadlo jadrovej triady, rusi musia a budú tvrdo reagovať. Inak si západ začne myslieť, že môžu začať beztrestne útočiť na ruskú jadrovu triádu a v podstate si robiť co chcú. Ako uz bolo napísane vcera, to že niektoré veci môžete urobit este neznamená že ich nate urobit. To sa týka všetkých strán ktoré sa konfliktu ci uz priamo alebo nepriamo zúčastňujú.
To radšej ani nejdem komentovať co za hlúposti tu rozširuje táto západom platena onuca. Hlavne ked USA udajne o ukrajinských teroristických útokoch nevedeli a teraz ich majú použiť ako páku na Putina. Ani pritom este netusia aka bude ruska odpoved. Citovaním tých západných akože analytikov si mysli že vyvolá asi psychicky tlak na rusov a hlavne na Putina. Veľká škoda že rusi nečítajú matišákoviny lebo inak by uz bolo dávno po vojne a Zelenskyj by v Kremli sa napchával kaviárom 🤣🤣🤣🤣
pazo treba mat v paži, keby si admin plnil svoje povinnosti tak uz dávno ma zablokovaný účet
nie žeby som sa isiel zastavať Fica ale verím, že ked sa po nasledujúcich voľbách dostane k moci PS a spol, tak všetky dni pracovného pokoja nam vrátia 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣
Ved to teraz tak velmi kritizujú takze to budeme musieť vydržať len chvíľu a potom znovu budeme mat toľko voľných dni ako sme mali doteraz 🥰
sociálna zostala uz len akási nálepka z minulosti zdá sa
Odporúčame