*slabé odbory
faktom je že mame aj dobe odbory. Tie slovenské sa s tými nemeckými ani len porovnávať nemôžu. To co majú nemci nemali slovaci ani za socializmu. Mam známych co v Nemecku pracujú uz vyše 10 rokov a bol pracoval aj ako podnikateľ a aj ako zamestnanec. Tam majú skutočný socializmus a to práve vďaka odborom. Druha strana mince je, že zamestnávateľ málokomu da zmluvu na dobu neurčitú a eadswj po 2 rokoch zoberie nového človeka, pretože v Nemecku ma zamestnanec vyhra takmer každý súd so zamestnávateľom a ma nárok na právnikov ktorí to zaňho celé vyriešia.
No nenapínaj nás a daj čože take veľkého sa stalo v “Severomorsku”. Inak sa ti moze stať že koli tym otázkam ktoré to v tebe vyvoláva ani nezaspíš a to by bolo veľké nešťastie veru 😢🫣
A že obidva protesty boli financované zo zahraničia si nemyslím len ja ale nájdeš si to aj na takej wikipedii alebo iných zdrojoch. Nulandova sa nakoniec ani netajila koľko vyvolanie nepokojov na Ukrajine USA stalo peňazí
Ved vieme ako Porosenko viedol protiseparatisticku operáciu na výhode Ukrajiny co nebolo nic ine ako občianska vojna
No jasne, ja som nacista lebo si to ty povedal aj ked nic o mne nevieš
Argument ako SVIŇA alebo ako si ty sam
🤣🤣🤣🤣
najlepšou ale bolo odpálenie NS2
Posledná informácia tuším bola o nejakých Ukrajincoch na výletnej jachte 🤣🤣🤣🤣
Pobavilo ale ako nejaký premotivovany poľsky politik hned po útoku ako bol medializovaný na svojom profile gratuloval USA a o par minút svoju gratuláciu rýchlo vymazal 😎
na rozdiel od teba ja mŕtvych Ukrajincov neoslavujem ako ty mŕtvych rusov takze ak ti je na vracanie tak len zo seba a ak nie je tak by ti malo byt
Osobný vlak plny civilistov je odkedy vojensky cieľ?
Si ho začnú zapadni lídri volat aby im povedal svoje postrehy o Putinovi. Ved ti chudáci ako Macron ci Mertz o ničom sa uz ani rozprávať nevedia a o Putinovi sa im musi uz aj snívať
este horšie, stalo sa z neho agresívne zlo 🤣🤣🤣🤣😂
a co take urobi opozícia? Ved ta ked sa zakaždým konečne dostane k válovu sa do krvi rozhada a povalí samú seba a potom uvoľní cestu k moci zase Ficovi. Ved to je uz diagnóza toto a to uz tam nemáte ani toho Sulika co s týmto trendom zacal a ani Dzurindu ktorý radil Radicovej az sama z politiky radšej definitívne odišla a na návrat ani len nepomýšľa. Ved ta si dodnes mysli, že jej vládu povalil Sulik ale skutočný vypravca a výhybkár a poker face je ten stary fúzač Dzurinda 🤣🤣🤣🤣🤣
Ak su reálne škody menšie ako tu palcovými titulkami niekoľko dni onanujú zapadne média, tak ja len dufam, že ruská odpoved nebude tento konflikt eskalovat do riadnej vojny lebo zdá sa, že západ postupne stráca všetky zábrany a hlavne pud sebazáchovy. Ukrajinci ho evidentne nikdy nemali, takze im sa nic zle stať uz nemoze
myslíš hanba ako stupní pastieri kôz vyprášili z Afganistanu mocne USA alebo ako USA mimo vojnového konfliktu prišli o dve neviditeľne najmodernejšie a najuzasnejsie bombardéry na svete B2-Spirit, každý v hodnote 2 miliardy dolárov? To bola veru hanba celosvetová
Jasne, poškodené piliere ale premávka bola kratko po útoku obnovená
Nakoniec o par dni sa zisti že to bola ďalšia “nepresná” informácia
Este kto tu je co verí ukrajinskej propagande?
A o to im presne aj išlo, inak by tie svoje teroristické akcie nespustili počas rokovaní ale aspon by počkali než skončia aby mohli povedať, že dali tomu šancu. Ten odkaz je úplne jasný a neprehliadnuteľný
Bohužiaľ to ale necítia predajni europolitici a ti politici na západe kedže sa váľajú v peniazoch
nevadí, aspon všetci vidíme ako si sam serie do huby. Nabudúce to treba mat na zreteli a ignorovať ho a tie jeho zaručene pravdy a múdra
Odporúčame