USA neziskalo na Ukrajine co chcelo, tak sa muselo uspokojit s planom B - s tym co zostalo
ale na rozdiel EU sa aspon Trump pozera na konflikt Rusko - USA realne. Na rozdiel od EU pochopil ze vojnu s Ruskom nevyhra nikto ale vsetci mozu prehrat
USA neziskalo na Ukrajine co chcelo, tak sa muselo uspokojit s planom B - s tym co zostalo
ale na rozdiel EU sa aspon Trump pozera na konflikt Rusko - USA realne. Na rozdiel od EU pochopil ze vojnu s Ruskom nevyhra nikto ale vsetci mozu prehrat
Stanko ako sa mas? zdravie este suzi?
:DDDDD
utekaj sa schovat !!!
ale rychlo !!!
to ze tu mozes vypisovat dennodenne tie svoje somariny je prave vdaka energie z toho ruskeho jadroveho paliva
ta zavislost uz bola vytvorena
zaujimave je, ze USA chcu ovladat plynovod cez Ukrajinu. Naco by im bol prazdny plynovod? Vobec by ma neprekvapilo, keby cezen dodavali do EU rusky plyn, ktory by EU uz bez problemov nakupovala lebo by bol od americanov. Ale v Bruseli by si mohli povedat - ej ale sme tomu Rusku dali !!!
:DDDDD
tak nejakej Ušule-Šušule to je uplne jedno co je pisu nejaki slovenski zamestnavatelia... ten list sa k nej ani nedostane. na take somariny ona predsa nema cas
:DDDDDD
nikto nie je tak naivny aby si myslel, ze zapadne krajiny EU budu financovat "mierove jednotky" pre modre Zelenskeho oci, ktore su aj tak hnede
:DDDDD
Na zaciatku mierove jednotky a neskor vojenske zakladne. To by Ukrajina ani nemusela vstupit do NATO. Zapda by na Ukrajinu dostal svoje vojska inym sposobom - "mierovou zmluvou"
ten zapad vratane zapadnej EU, tak to je uz diagnoza
zapad si naivne mysli, ze Rusko to vsetko podstupilo len preto aby nakoniec to NATO malo aj tak na Ukrajine
:DDDDDD
V rámci možného riešenia vojny medzi Ruskom a Ukrajinou sa diskutuje o nasadení zahraničných síl západne od ukrajinskej rieky Dneper.
ako sa Ukrajina nevie vzdat svojho sna vitazstva nad Ruskom tak sa zapad nevie vzdat svojho vlhkeho sna mat vojenske jednotky v dalsej krajine susediacej s Ruskom
a toto mila Prauda nie je ukrajinska propaganda, vsak?
:DDDD
vacsinu? vsetok a este im rozdaju aj vsetky klucove podniky
podla zmluvy s USA Ukrajina nebude vlastnit ani tu zem, ktoru im Rusko ponecha
Zelenskyj sa ohana neustale zapadom a sklonuje USA vo vsetkych padoch ako keby mu sefoval
tu spalenu zem myslela na Mesiaci a na Marse
tusim ukrajinska Vianocka sa vyhrazala jadrovymi zbranami
zapadna AI infikovana ruskymi hackermi utociacimi vdaka cipom z ukrajinskych pracok a umyvaciek riadu dala na otazku ci sa Julia Tymosenkova vyhrazala ukrajinskym separatistom alebo Rusku jadrovymi zbranami niekedy, takuto falosnu odpoved:
Julija Tymošenková, bývalá ukrajinská premiérka, bola v minulosti zachytená na uniknutej nahrávke, kde sa vyjadrovala veľmi ostro voči Rusku po anexii Krymu v roku 2014. V tejto nahrávke údajne povedala, že by použila všetky svoje kontakty na to, aby z Ruska zostala „spálená zem“.
Tymošenková neskôr potvrdila pravosť nahrávky, ale ospravedlnila sa za vulgarizmy a tvrdila, že niektoré časti boli vytrhnuté z kontextu.
prosim ta....rusi nemaju ziadne jadrove zbrane.... tam nic nefunguje, tie ich rakety su papierove a ovladaju ich pomocou drevenych lopatiek
vidis to....stale tu slovne bombarduju EU a stale nic sa nedeje
no ale dockaj casu ako hus klasu
alebo cinsky TikTok.... nepodcenujme cinanov a ich TikTok
:DDDDDD
len musis mat gule aj zatocit slovenskym madarom krkom poriadne a vyhrazat sa aj Madarsku
ziadne dvojjazycne napisy, madarske skoly.... to kde sme??!!! Zakazat iny jazyk ako slovensky, ved nakoniec tym slovenskym madarom ani v Madarsku nerozumeju
takze nie madari ale slovaci pojdu dotankov !!!
a vypustime aj Gabcikovo
:DDDDDD
tiez si myslim, ze prekracovanie cervenych ciar je pre zapad plne povolene, Rusko na rozdiel od zapadu ale uz cervenu ciaru prekrocilo
len ta reakcia zapadu sa nejako mina ucinku. chcelo by to nieco razantnejsie. inspirovat sa USA ako zatocili s mestami ako Hirosima a Nagasaki plynmi civilistov. ti sa s tym neparali a vyhrali a dodnes sa im nic nestalo. Treba sa nebat a ukazat kto ho ma vacsieho
:DDDDD
Odporúčame