bum-bác?
:DDDD
bum-bác?
:DDDD
odkedy berie Brusel ohlad na to co je v zaujme Slovenska? nie je to v zaujme velkych hracov takze mame smolu. EU komisia ako nam tu vcera spomenuli nam len zagarantuje stabilne ceny energii :DDDD Este bude veselo, hlavne ked stat prestane kompenzovat zvysene ceny energii domacnostiam.
zda sa ze trvalou hrozbou pre samotnu EU je to co sedi v Bruseli a rozhoduje o osude a buducnosti EU. Je to vidiet aj na tom ako EU postupne straca vo svete nielen konkurencieschopnost ale aj ako sa samotni obyvatelia EU postupne menia a niektori az radikalizuju
daj svoje zdroje nech tu nie si za ten hnoj
a vies aj kolko casu bolo medzi koncom Euromajdanu kedy nasilnym protiustavnym pucom prevzali pucisti vladu nad Ukrajinou a kedy Rusko spustilo svoju specialnu vojensku operaciu? Kde bola vtedy EU a USA? prebiehlaa tam regulerna obcianska vojna ktoru nase media "zjemnovali" ako protiseparatisticka alebo protiteroristicka aby ukrajinske ozbrojene zlozky nevyzerali ako ti co tam pachaju nasilie
a to nie je porusenie Zenevskych dohod ktorych sa vzdy tak velmi domahaju ukrajinci?
doma vsetko v poriadku?
vodic sa ma venovat hlavne soferovaniu. Co sa deje vo vozidle, ze si niekto ku niekomu prisadol a z jeho pohladu aj keby boli jedini vo vozidle, by akurat tak videl, ze sa rozpravaju ale nie o com. Co okolosediaci / stojaci cestujuci? Skor ti by mohli zasiahnut. A hlavne aj keby policiu zavolal, tak ako ho udrzi vo vozidle az do prichodu policajtov?
treba si to vyskusat a potom tu taketo uzasne rady zacat poskytovat
ved nebud tak netrpezlivy a ked vydrzis byt hore do polnoci tak sa dockas
za stabilne ceny
:DDDDD
myslel si nespokojní ?
nic dramaticke sa ale neudeje (teda okrem slovenskych domacnosti, ktore s tymi stabilnymi cenami energii garantovanymi EU komisiou caka iny sok, hlavne po tom co stat prestane dotovat domacnosti) pretoze rusky plyn zacnu nakupovat USA a budu ho predavat EU. Dokonca pouziju na jeho prepravu do EU aj plynovod cez Ukrajinu. Co bude pozitivne, tak ukrajinci si uz nedovolia tento plyn kradnut ani jeho transport nijako sabotovat.
horsie to bude s tymi cenami ale tak obyvatelia niektorych krajin to az tak nepocitia a niektori si to ani nevsimnu, ze ceny isli hore. toto nebude pripad Slovenska a dalsich krajin ale to Brusel zaujimat nebude
on moze...ma na to uz vek a nepocuje moc dobre
:DDDDD
on je pologramotny zandar s vysluhovym dochodkom...on moze
:DDDDDDDD
a ty si co nepochopil v jeho prispevku ked pise, ze budeme nakupovat drahsie?
Čo je na to ťažké k pochopeniu ?
Mužík ty si pologramotný ?
za STABILNE ceny pre celu EU
:DDDDD
EU komisia zabezpeci stabilne ceny v celej EU?
ta to sa uz velmi tesim....
:DDDDDD
obdivuhodne skor bolo ze celu EU a pomaly zvysok zapadneho sveta velmi trapila volba rumunskeho prezidenta a to az tak velmi, ze posliapali demokraciu, co priznala aj samotna opozicna liderka
no esteze tak, ked to ty hovoris tak to urcite bude prauda
:DDDDDDD
pobavilo
Zásluhu na zachovaní mieru pripisujú respondenti predovšetkým NATO, ale aj OSN a EÚ.
:DDDDDDDD
nemali by sa v Nemecku volby tiez opakovat ako napriklad v Rumunsku? predsa len ved viete.... tiktok a podobne
Odporúčame