Blaha ti za vencenie jeho psa malo plati? skus sa s nim porozpravat a mozno ti prihodi nejaku dvacku aby si mal na vyssie ceny energii garantovane EU komisiou
:DDDDDDD
Blaha ti za vencenie jeho psa malo plati? skus sa s nim porozpravat a mozno ti prihodi nejaku dvacku aby si mal na vyssie ceny energii garantovane EU komisiou
:DDDDDDD
psycholog by ti mozno vedel pomoct... mozno....
:DDDD
ako opluva tych spojencov? zbrane a podpora na Ukrajinu prudi aj nadalej. To skor ukrajinci nas uz niekolkokrat opluli koli comu bola na Slovensku plynova kriza a napriek tomu im reverzujeme este aj plyn, zatial co oni robia vsetko preto aby sme z ich strany nedostali ziaden
chodis vencit Blahovho psa? dakujeme ze si sa nam tu s tym pochvalil ale nikoho to tu nezaujima, pomylil si si rubriku a zrejme aj dennik
kazdy americky prezident ma ruky od detskej krvi a napriek tomu im ich bozkavate ako papezovi
izraelci detto, o tych sa takmer ale vobec nepise
Truman dal pokusne vyhladit atomovymi bombami dve mesta plne zien a deti a co ma byt?
treba si Estonsko zapamatat a pri kazdej prilezitosti im to vratit aj s urokmi - opakovane
zacali si oni
skusit to mozu
ak Ukrajina znicila na svojom uzemi cast plynovodu, ide o vyssiu moc a Rusko je z toho vonku. Mozeme sa zacat sudit s Ukrajinou ale na to slovaci nemaju gule. Uz 2x nas ohladom plynu poskodili a ani raz sme ich nezalovali na medzinarodnom sude
dezolatko a preco sa na to ten ich štát len tak pozera? Dalsi dokaz ze podporuje nacizmus ktory detom vstepuju uz od skoreho veku a ze Ukrajinu je potrebne denacifikovat a nie podporovat v tom co robi
uz len to co povie nejaky ukrajinsky nácko potvrdený aj britskou spravodajskou sluzbou je skutocna prauda
:DDDDD
dezolatko a kde je štát? preco proti tomu nezasiahne?ked s tym suhlasi tak potom ide o dalsi dokaz existencie a podpory ukrajinskeho nacizmu a ze denacifikacia Ukrajiny je v zaujme celeho sveta
čierny dym? a co na to EU komisia a emisie?
kto tu spomina pocty? si precitaj co napisal nevedko alebo babaryba
typicke pre progresivcov, ze vidia smietku v oku druhych ale brvno v tom vlastnom oku si nevsimnu
mimochodom plochozemcom si nazyvaj rodinnych prislusnikov, ked nevies slusne diskutovat aspon sa tu ako ta EU na nieco co nie si nehraj
nie...budeme sa hrat ze podobne ako v Rumunsku sa bude hlasovat alebo volit dovtedy az pokial sa napad EU neschvali alebo nezvoli ten spravny nazor / kandidat
s tym trestanim tzv. neposlusnych statov sa verejne uz prezentovali viacere staty v EU
hned prvy clanok co si sem zavesil dokazuje ze miesas hrusky s jablkami
MOSKVA - Zatiaľ čo Ukrajine chýbajú zbrane a vojaci, Putin ukazuje, že je nepravdepodobné, že by mu došli muži. Kremeľský diktátor Vladimir Putin (71) podpísal v nedeľu dekrét povolávajúci približne 150 000 vojakov – 30 000 mesačne od apríla do augusta.
Ide o pravidelné povolávanie brancov vo veku od 18 do 30 rokov na dvanásť mesiacov základnej vojenskej služby, ktoré prebieha vždy na jar a na jeseň.
Vies co je to pravidelne povolavanie brancov (ako nasa ZVS)?
ty mas akurat tak ukrajinsky hnoj v tej hlave
oni si uz zabezpecia aby sa hlasovalo az dovtedy pokial to neprejde (vid euroval), inak nastupia sankcie ci dokonca tresty ako sa uz niektori EU politici nechali pocut
skutocne demokraticke
:DDDDD
tak to robia aj na Ukrajine a co ma byt?
Ako trávia letné prázdniny ukrajinské deti? Vojenským výcvikom!
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/437436-…
tam ich dokonca cvicia
Členovia dobrovoľníckeho práporu Azov, ktorí sa preslávili svojimi krajne pravicovými názormi a bojovaním na východnom fronte, vypracovali dvojtýždňový vojenský program pre deti. Výcvik v siedmich táboroch po celej krajine už absolvovalo viac ako 850 detí.
zdroj CTK
:DDDDDD
ale ked to robi Ukrajina tak je to ine ako ked to robi Rusko :DDDDD a tie ukrajinske detu su na rozdiel od tych ruskych milučké
z tych ruskych deti ide strach
(pre progresivne zmyslajucich pri tekvicovom latéčku)
:DDDDDD
...legislatívu k zverejnenému plánu, prijímala konsenzom a nie obídením malých krajín EÚ veľkými krajinami, kde by Slovensko nemohlo využiť svoje právo veta...
urcite tam bude nieco o vyssej moci.... dodavat plyn za akychkolvek podmienok by bolo dost odflaknuta zmluva zo strany Gazpromu
Odporúčame