ty si inak tupa ceruzka v peracniku
on pise o Kurskej oblasti a ty perlu, ze "A kto tych Poliakov na Ukrajine vrazdi ?" dobry gulas mas v tej hlavicke makovicke prostacik
Kurska oblast je na Ukrajine alebo v Rusku?
ty si inak tupa ceruzka v peracniku
on pise o Kurskej oblasti a ty perlu, ze "A kto tych Poliakov na Ukrajine vrazdi ?" dobry gulas mas v tej hlavicke makovicke prostacik
Kurska oblast je na Ukrajine alebo v Rusku?
akoze komu? a ty nesledujes ako USA postupne zacina ovladat vsetky energonosice ktore EU nakupuje? Uz si robia zalusk aj na ten plynovod cez Ukrajinu a vobec by ma neprekvapilo keby za smiesnu cenu kupili NS1 a NS2, opravili ho a zacali aj pomocou neho predavat EU rusky plyn
preco nepises aj o ukrajinskych okupantoch ked utocia v Kurskej oblasti?
dvojity meter
Na ruské mesto Kursk, ktoré je vzdialené približne 130 kilometrov vzdušnou čiarou od Sumy, masívne útočili drony. V nedeľu po ruskom útoku na ukrajinské mesto Sumy zahynulo najmenej 34 ľudí a 117 bolo zranených.
rusi utocili na vojensky ciel, bohuzial ukrajinci radi robia vsety vojenske akcie pri civilistoch. keby mohli tak kazdemu vojakovi daju do ruky male dieta aby rusom zabranili utocit.
Chyba informacia na co utocili ukrajinci, okrem toho, ze utocili na civilistov (Po masívnom útoku bezpilotných lietadiel vypukli v Kursku vo viacerých obytných budovách požiare, píše ukrajinská agentúra Unian, ktorá hovorí o „dronoch neznámeho pôvodu).
Ukrajinski hrdinovia sa teraz hanbia priznat ze to oni utocili...
lenze Rusko porazit nejde - v tom najhorsom scenari by to sposobilo jadrovu apokalypsu a vsetci by prehrali. To nikto riskovat nebude koli nikomu, ani koli Zelenskemu ani koli zidom v Izraeli
Jedine ako sa da velmoc porazit je zvnutra ale to maju vsetky velmoci uz velmi dobre osetrene tiez. to je jediny sposob, ktory platil v minulosti a bude platit aj v buducnosti
zastrasovanie
a EU vedie vojnu proti Rusku v Kurskej oblasti
prvy vo Vesmire bol ukrajinec alebo tvoj foter co sa podpisalo na tebe dozivotne
Putin a Trump mu kazdy den posielaju zostavu kolko penazi minuli a na co
ja mam informaciu ze je to trilión dolárov
joj, velmi nekorektná info servírovaná úplne v nevhodný čas
A všetci navyše uz vedia že Gagarin bol ukrajinec, len ho prezliekli za rusa
Ukrajincov 100 000 a rusov 1 milión :DDD
Snažia sa z neho vypľuť co sa da, ideálne aby sa do konfliktu zapojilo celé NATO. Zelenskyj bude potom zúrivo stláčať gombíky a počítať miliardy
Další hoax, ja tu mam aktualizované čísla od ukrajinského generálneho štábu a tam píšu a 10 mŕtvych ktorí zahynuli pri dopravnej nehode ako sa presúvali Ukrajinci na pozície
Veľa ti z toho tvojho zorného poľa uniklo..ty budes jeden z tých co tvrdí že Zem je placka lebo tak sa ti to z tvojho uhla pohladu javí
No nic, netráp sa tym vobec :DDD
Čiže dva ciele. Co tam dalej mas?
Velmi by chceli ale je rozdiel si niečo predstavovať si ci priať a vediet to dokázať
Mame lepšieho učiteľa - Izrael. Mas niečo proti?
No ved to hovorim aj ked ty tvrdíš že protiútok. A teraz zase že sa len bránia. Dobrý bordel mas v tej hlave. Takze holubice mieru a ruže rozdávali Ukrajinci v Kurskej oblasti. Alebo este len budú tym svojim tisícom vojakov co tam zbytočne zahynuli?
Nejaké video ako je zvykom na ruskych vojakov by nebolo? Ukrajinska propaganda nema niečo aby potesila?
To si u takeho degeša zvykneš
Odporúčame