a nemohol by nas riadit Vatikan, ked uz sme vyhlasili ten statny smutok a mame podpisanu Vatikansku zluvu? Zrusili by sme vladu aj parlament, ministerstva a urad prezidenta.... cirkev ma velke bohatstvo a mozno by sme sa konecne odlepili od dna
:DDDDD


