odveta za odvetu
a hrdzave kladivo ak choboti
v mene demokracie alebo nerastnych surovin a ropy? :DDDD
ty tupelo sproste, bez von Brauna by sa amici nedostali ani do Vesmiru a nieto na Mesiac... kopec tych najsikovnejsich ktori v USA nieco vymysleli nie su skutocni americania ale pristahovalci, utecenci alebo ich deti. Musk sa kde narodil? Steve Jobs ma povodom akych rodicov... zacni googlit a potom sa nebudes tak hlupo pytat
chod im pomoct istic
lebo je spravne progresivny deges
to je tak ked dostanete moc rozhodovat sami o sebe. je jedno ci ide o opoziciu alebo koaliciu, su temy, kde sa vynimocne zhodnu vsetci alebo aspon ta potrebna vacsina
to nemaju nikoho lepsieho ako tohto Bidena, ktory vyzera ako zle vygenerovana AI? Obama ci Clinton su na tom este horsie aj ked su mladsi ?
zaujalo kam to smerujeme vdaka zapadu ktory tam uz dnes je:
Program, na ktorý sa spolieha viac ako 65 miliónov Američanov, je v politických kruhoch vo Washingtone známy ako „tretia koľaj politiky“ pre svoju citlivosť voči voličom. Mnohí Američania podľa Bidena „doslova počítajú so sociálnym zabezpečením na nákup potravín, len aby prežili a pre mnohých z týchto ľudí je to ich jediný príjem“. „Ak by ho znížili alebo odňali, bolo by to zničujúce pre milióny ľudí,“ vyhlásil Biden s provokatívnym dôvetkom, že nie každý má v rodine miliardára.
mazete slusne prispevky ale prispevky progresivcov plne uraziek, nadaviek na adresu inych diskutujucich tu nechate nadalej....zaujimave
preco ste to vymazali? predsa som nic neporusil, ziadne pravidla
a samozrejme ani cm2 Ukrajiny nesmie pripadnut Rusku. A to si Trump myslel, ze tohto cloveka uz ma zvladnuteho a pripraveneho na mierove rokovania :DDD
zachvilku zacne byt ale USA tento clovek pritazou. Nie je uplne vylucene, ze sa ho nakoniec pokusia vlastni alebo amici zbavit aby sa mohli pohnut veci dopredu. Zelenskyj si neuvedomuje, ze zatial co pre rusov a ukrajincov ide o osobnu vec, tak pre USA je to len dalsi biznis, ktory uz nejaky cas viazne
Fico este skor ako Trump deklaroval soj postoj za okamzite ukoncenie konfliktu a mier na Ukrajine. Ked vie EU byt selektivna tak aj Fico a oddelit oslavy vitazstva nad fasizmom od sucasneho konfliktu na Ukrajine. Tam sa vyjadril, ze je za mier na rozdiel od EU, ktora je za eskalovanie konfliktu a dalsie pokracovanie bojov
koho zaujima skrachovana Ukrajina? Kolko zaplatila Ukrajina Slovensku za vzniknute skody?
uz som to povedal a znovu opakujem, ze s takymto pristupom sa velmi rychlo stane aj pre USA "persona non grata". USA sa potrebuju dohodnut na mierovej zmluve aby mohli prebehnut obchody ktorymi si USA chce pokryt svoje straty ktore investovala do Ukrajiny a kedze Rusko nepadlo, tak sa bude rozpredavat Ukrajina. Obchodnici v USA nepotrebuju Zelenskeho, ktory v podstate nic nedosiahol a naopak, mozu ho vinit z toho, ze za jeho prezidentovania Ukrajina prehrala s Ruskom vojensky konflikt aj ked nich mohutne investoval cely zapad, nielen USA. USA potrebuju rychlo dohodu a peniaze z Ukrajiny a pokial bude Zelenskyj robit problemy, tak sa ho jednoducho zbavia. CIA ma milion moznosti ako to urobit, kedze americanov sa teraz po Ukrajine pohybuje asi najviac za jej existencie. A nemusia to urobit ani amici, na spinavu pracu si najmu zoldnierov pripadne posunu Rusku informaciu o utajenom cestovnom plane Zelenskeho. Zli rusi, dobri amici a osklbany ukrajinci do morku kosti, bez ucasti v NATO, EU
cisty hoax toto
rubel ako mena uz davnejsie skolaboval a zanikol, teraz v Rusku pouzivaju bartrovy obchod, udajne najcennejsie su polovodice z ukrajinskych praciek. Na Ukrajine koli tomu vydali nariadenie o povinnom sčítaní všetkých práčiek aby vedeli kontrolovat inflaciu v Rusku
no preco?
na tie predchadzajuce dve plynove krizy na Slovensku si schvalne zabudol?
tym "zbavit sa prezidenta" som myslel Zelenskeho, len som nebol tak konkretny. Prave Zelenskyj svojou tvrdoshlavostou neustupit v nicom moze zacat byt pre USA velkym problemom ako veci dalej pohnut. A nepohodlnych ludi sa USA vedia rychlo zbavit ak len na jednom z nich viazne obchod za biliony dolarov
len vdaky nejako z Ukrajiny nie a nie sa dockat
dodavame aj ked sme koli Ukrajine museli pocitat skody z 2 plynovych kriz a aktualne si mozeme skrtnut aj poplatky za tranzit plynu vo vyske 500 mil EUR
ved nech EU vyda nariadenia co sa ocakava od premierov krajin EU a co v pripade porusenia mozu ocakavat ako trest. aby sme mali jasno za co sme bojovali aby sme tam vstupili :DDDD
Ficovi by napriklad mohli podakovat za odsuhlaseny euroval. Nakup 14 F16, to vsetko su miliardy EUR, takze nie je az taky neposlusny... a ze sa niekde objavi s Putinom? Aj Trump s nim sa rad stretne a nikto sa mu koli tomu nevyhraza
a samozrejme ani cm2 Ukrajiny nesmie pripadnut Rusku. A to si Trump myslel, ze tohto cloveka uz ma zvladnuteho a pripraveneho na mierove rokovania :DDD
zachvilku zacne byt ale USA tento clovek pritazou. Nie je uplne vylucene, ze sa ho nakoniec pokusia vlastni alebo amici zbavit aby sa mohli pohnut veci dopredu. Zelenskyj si neuvedomuje, ze zatial co pre rusov a ukrajincov ide o osobnu vec, tak pre USA je to len dalsi biznis, ktory uz nejaky cas viazne
Odporúčame