tento uchyl nema mozgovu kapacitu aby pochopil co si mu napisal
je to len uchyl
tento uchyl nema mozgovu kapacitu aby pochopil co si mu napisal
je to len uchyl
a nemohol by nas riadit Vatikan, ked uz sme vyhlasili ten statny smutok a mame podpisanu Vatikansku zluvu? Zrusili by sme vladu aj parlament, ministerstva a urad prezidenta.... cirkev ma velke bohatstvo a mozno by sme sa konecne odlepili od dna
:DDDDD
Slovensko len neustale nieco ozdravuje (Slovensko asi permanentne fibriluje) a reformuje a utahuje opasky
vysledok toho vsetkeho je, ze sustavne padame na hubu
:DDDDD
...deregulovali ceny tepla, elektriny, plynu (okrem domácností v hmotnej núdzi)
:DDD
jeden skvely napad za druhym... a to si este pamatam ako na namestiach v 1989 tribuni sa dusovali za max 20 rokov dobehneme vyspelu zapadnu Europu
mame rok 2025, a ubehlo 35 rokov
:DDDD
pamatam si ako vyssi pocet statnych sviatkoch zdovodnovali tym, ze na SLovensku su nizsie platy oproti zbytku EU. Sme sa konecne za par mesiacov dotiahli s tymi platmi na priemer EU ked ideme skrtat? :) Nedavno som tu cital, ze sme sa skutocne posunuli ale smerom na chvost tak neviem, neviem... nemali by tych sviatkov skor zo 4-5 pridat? Ja mam aj par napadov ako sviatok svateho Volodimira alebo sviatok svatej Ursule
toto sa tu stale riesi uz ani neviem ako dlho a vysledok vsetci pozname...
ja navrhujem zrusit komplet dochodky, kto sa o seba nedokaze postarat nech skape
no nic, ideme z kopca a bude veselo. ak zacnu s prepustanim aj automobilky tak EU zacne mat uplne ine problemy ako Ukrajinu. a do toho megabalik 800 miliard EUR na program ReArm, green deal a dalsie chutovky.
keby som tu nezil tak si kupim popcorn a pustim si to kazdy vecer ako zabavny sitcom
Ursula uz dava zbohom USA a zrazu vita Aziu, to nevymyslis :DDDDD
Slovensko by mohlo zrusit parlament, vladu a aj urad prezidenta a nech nas riadi samotny Vatikan. usetria sa peniaze a vyhlasenie statneho smutku v takomto pripade nebude moct kto kritizovat
ukrajinska tovaren s nazvom SkyFall
:DDDDD
hej hej, ty sa urcite môžeš aj míliť. Mimochodom co to je za činnosť vlastne?
preco tam nie je aj pokus o vrazdu?
pri kazdom takomto vedomom a zakernom utoku by mal byt aj paragraf na pokus o vrazdu
viac dostanete za nejake drzanie travy ako za taketo brutalne utoky
preco mas tak silnu potrebu tu neustale vsetkym v diskusii nadavat? trosku clovecenstva
mne staci aby zabili takych ako si ty
chod prikladom
ci ty nemas gule len reci?
poradim ti - odstahuj sa ked citis nenavist k Slovensku
dvojity alebo uz aj trojity ci stvority meter...pribudaju rychlo ako tie nove pohlavia
skutocny postrach staroby
svojim sposobom, spolocensky ale aj rodinne clovek postihnuty demenciou umiera najpomalsie, pretoze davno pred fyzickou smrtou prestava zit
rakovina je svinstvo ale tato nemoc je rovnako zakerna a hlavne prichadza tiez nepozorovane
kolko ludi si lne tak povie, ze s postupom veku stale viac zabudaju a mavnu nad tym rukou...
cim viac ludi bude na Zemi, tym viac konfliktov bude vznikat a bude sa stupnovat aj boj o posledne naleziska nerastnych surovin... je pritom zaujimave, ze tie civilizovanjesie konciny sveta ako ich my vnimame, postupne vymieraju, celkovo je ale trend opacny
Odporúčame