ja o voze a ty o koze, somar
ja o voze a ty o koze, somar
dezole ta robil a nedorobil
aj tam idu peniaze z EU, na naborove prispevky aby smrt mohla dalej vydatne kosit. Na druhej strane inde ludsky zivot stoji vyrazne menej ako 24 000 EUR
bohuzial tomuto musi celit kazdy rusnovodic dnes. ozaj nezavideniahodne povolanie prave koli tomuto... cloveka to moze prenasledovat az do konca zivota
...a neklam!
ukrajinci vzdy robili s ruskym plynom problemy...vid prva a druha plynova kriza na Slovensku
Cui bono?
cize
Komu to prospeje?
Ukrajinci mali dostatok casu ked sa v tej oblasti skryvali pred ruskymi utokmi, to tam cele pripravit a odpalit po ustupe.
predpokladam, ze zapadna EU sa uz postara aby to vetvanie sa dalo prelomit
peniaze na Ukrajinu z EU urcite pojdu. toto zastavia az samotni ludia v EU ak dojdu peniaze casom
Prosíme, dôverujte len oficiálnym zdrojom, overujte informácie a nepodliehajte manipuláciám,“ vyzval Generálny štáb OSU.
ako tie informacie o poctoch zneskodnenych ruskych vojakov alebo ich techniky
no verime samozrejme
boli to ukrajinci...uz to pisu aj americania
ukrajinci sa stiahli a zanechali po sebe spust
po odpovedi Ruska budu zase ukrajinci vyplakavat po celom svete
ten Galek je uplne sfetovany alebo len velmi vela?
zalezi od uhla pohladu
moze byt, ze Putin v ociach tych co mu dali hlas je politik co neprekruca a nemeni nazory tak casto ako ti dalsi
s tym orientacia Slovenska smerom viac na zapad nema nic spolocne
ja osobne preferujem politiku 4 svetovych stran
europania su ovela citlivjsi na pokles zivotnej urovne ako rusi, takze netreba aby klesla zivotna uroven o tolko ako v rusku , staci menej a zacnu nepokoje. Uz dnes sa dostavaju do popredia strany ktore dotera boli na okraji politickeho spektra. potom sa nezabudnite cudovat ze ako sa to mohlo stat, ze sa EU radikalizovala
nestaci green deal a nezmyselne vysoke poziadavky ktore uz niekolko rokov lamu velke europske automobilkya nutia ich do obchodnych nezmyslov az zacina hrozit masivne prepustanie.... po novom ideme financovat aj vojnu na Ukrajine. Aky zmysel ma potom nejaky slovensky pokus o konsolidaciu? Co sa usetri a ziska na vyssich daniach tak to posleme na municiu pre Ukrajinu?
takze navrh je taky, ze staty EU budu financovat vojnu na Ukrajine az pokial to nepolozi ich hospodarstvo alebo sa nepodari situaciu vybusne eskalovat, co by umoznilo zapojit NATO do konfliktu
tak si hovorim, ze dnesny ludia stracaju zdravy rozum. V Europe je to asi najviac poslednu dobu viditelne. Na druhej strane EU by pomohla preklenut istu snahu USA stiahnut sa z konfliktu az pokial sa v USA nezmeni prezident co by mohlo odstartovat novu vlnu eskalacii.
Vsetko je to super, uz zostava iba ako nahradit nedostatok vojakov na fronte. Nie, nebude stacit rota operatorov dronov v bunkri ktora by udrzala rusov ci dokonca ich zatlacila naspat za ruske hranice s Ukrajinou.
Zacneme posielat ukrajincov na uzemi EU na front?
naco tieto nadpisy? to naozaj robite iba koli vyssej citatenosti?
vojna je jeden velky spinavy biznis na ktorom vzdy niektori velmi zbohatnu. tych ludskych zivotov "investorom" nie je nikdy skoda. teraz to vyzera tak, ze v EU sa nastartuje vojnova vyroba a zase to bude to iste len v inom odtieni. Zbrani a vojnovych zasob je v EU este urcite velmi vela a najvyssi cas ich nahradit niecim modernejsim
a navyse neukoncil to ked ukrajinci este silne vzdorovali, tak teraz ked rusi postupuju tak je to bohuzial vysoko nepravdepodobne az nerealne. a ani od jeho nasledovnika (v pripade keby Putin zomrel, nie je uz najmladsi tiez) to moc neocakavam. diplomacia EU zlyhala v samom zaciatku. zda sa, ze okrem vyziev sa nezmohla na nic ine. no nepomohlo ani zastrasovanie a vlastne nic co podnikla EU s USA nepomohlo k ukonceniu konfliktu. Verim, ze ludia co tam ziju, uz musia byt velmi zniceni a unaveni aj ked si zrejme za tie mesiace zvykli zit ako keby nezili v oblasti konfliktu. je to hrozne
Odporúčame