rusi sa na rozdiel od ukrajincov ale nestazuju na pomoc ktoru dostavaju
rusi sa na rozdiel od ukrajincov ale nestazuju na pomoc ktoru dostavaju
ed zapad neprestane, tak bude aj mobilizacia
len nech to dalej EU a UK eskaluje
USA sa uz z konfliktu stahuju, asi vedia preco
sleduj ako ukrajincom celu krajinu preberie zapad na cele s USA. nic nebudu vlastnit, nic nebude ukrajinske, budu tam otrocit za par hrivien a splacat dozivotne uvery za to, ze sa tam zapad vyhodne zbavil starej municie a zbranovych systemov a ani do EU ich nebudu chciet nakoniec. Su krajiny ktore su viac pripravene na vstup do EU ako Ukrajina
ustavnu starostlivost potrebujes ale ty. otazne je len ci lekarsku alebo vezensku
Sam tomu neveris co rozpravas :DDD
Ale nejaky si nervozny, co sa ti stalo? to ta takto pekne naucili tvoji rodicia sa rozpravat? typicka osada a jej uroven :DDDD
jedni ich kritizuju ze robia malo, ty zase ze robia zbytocne privela... nemozes sa zavdacit vsetkym no
stale sa argumentuje pojmami ako "nizka produktivita prace" alebo "nizka pridana hodnota prace" ale ako to sedi na tu tetu z rakuskeho a slovenskeho Lidla? Chodim aj aj a vidim, ze robia rovnako, urcite nie dvojnasobne viac. Ich produktivita prace nie je vyssia. To sa tyka aj automobiloveho priemyslu co sa tyka montaze kde monter v Nemecku zarobi vyrazne viac ako ten na Slovensku. Ani by som sa necudoval keby tie slovenske tety a monteri mali vyssiu produktivitu prace, pretoze vieme ako sa obchadzaju zakony na Slovensku a potom aj odbory su s tymi z Nemecka neporovnatelne a zakony tiez viac chrania zamestnancov. A to nehovorim, ze rakusania chodia v Nedelu nakupovat na Slovensko pretoze tam maju obchody zavrete a tak aj predavacka v rakuskom Lidli ma viac sa venovat rodine alebo sebe
paradoxne keby nemal tolko penazi tak je uz po smrti co by bolo prenho aj milosrdnejsie. Podla zriedkavo sa opakujucich popisov sa nachdza v bdelej kome. Takto moze byt este vela rokov umelo drzany pri zivote kde nikto nevie co sa v nom naozaj odohrava a ci vobec ma nejake myslienky alebo ide o finalny stav. Vsetky reakcie na svoje okolie su fyzicke ako napriklad ked ho posadia vonku na slnku tak po chvilo zacne slzit. To zacnu ale aj vase oci bez toho aby ste to chceli. uvedomenie si ale sameho seba a svoje okolie, rozpoznavanie a spomienky, to vsetko je prec. Ak existuje zazrak, tak to su vacsinou pripady ked clovek precitne po rokoch z bdelej alebo prirodzenej komy. Cas bohuzial hra ale proti nemu. Media su v jeho opise zdravotneho stavu logicky zdrzanlive, je to itliva tema a niektore media uz sudne spory s pravnikmi Schumacherovcov stali nemale peniaze. Je proste velmi mala sanca, ze sa z toho stavu dostane niekedy este. Jedna hlupa lyzovacka a nepomozu vam ani ti najlepsi lekari
nestalo sa to zo dna na den ale takto sa z obcanov krajiny postupne salamovou metodou stavaju otroci
a najlepsi otrokari su potom sami sebe zase len slovaci. Zahranicny manazment ak chce naozaj usetrit, tak do vedenia firmy posadi slovakov a ti zacnu tak skrtat zamestnanecke odmeny a benefity, ze na to by ti zapadniari ani gule nemali. Na druhej strane Nemecko sa zmenilo na socialisticku krajinu, kde sila odborov je taka obrovska, ze zamestnanci maju mnohe vyhody ktore by im zavideli aj za socializmu
teraz asi najrychlejsie porastu akcie firmam ktore sa specializuju na vystavbu krytov. Od tych jednoduchych az po protiatomove pre prominentov za desiatky milionov EUR
najlepsia medicina na NATO agresorov
NATO nie je zapojene do konfliktu iba ak oficialne, neoficialne je v konflikte zapojene od Euromajdanu 2014
odporucam aby si sa este dnes zbalil a vypadol na ukrajinsky front bojovat a nie vysielat cudzich ludi na smrt z pohodlia domova
ale ved Ukrajina uz vitazila, Rusko dostavalo nakladacku od nich kazdy den a vitazstvo Ukrajiny bol uz na dosah. To co porobili? Vsetkych si kupil PUTIN !!!!
co tak legalizovat pravo vlastnit zbran na sposob USA? clovek nikdy nevie a popri nepriestrelnych vestach, evakuacnych batohov, protichemickej zakladnej vystroje a evakuacnym krytom treba povolit aj zbrane. Na Ukrajine je ich teraz viac nez potrebuju a kvalitny samopal sa da kupit za 300-500 EUR hovorili v TV
sorry ale toto vyzera ako keby sa sirenie poplasnej spravy zacalo menit na davovu psychozu
tebe evidentne ale "mariška" robi dobre ked si v kuse mimo
samozrejme, ze aj ona...ved na rusov vedie zapad hon uz roky... vsetky medzinarodne sutaze vratane tych najvyssich ako su Olypijske hry su uz iba fraskou zapadu, ked tam nemozu sportovat ti najlepsi
preco chce USA naspat pomoc ktoru tak nezistne poskytla Ukrajine v boji proti Rusku? Zistila, ze na Rusku svoju investiciu nezahoji a tak teraz ju bude pozadovat po Ukrajine? Aj keby Ukrajina vyhrala, tak ukrajincom tam uz nic nebude patrit
ked zacne padat priemysel a hospodarstvo v EU, zacnu mat ihned ine problemy
vacsina z nich potom niekde sa strati aby nemusela robit odpocet co za tie stovky tisic EUR urobila pre EU
radost mat susedov s propan-butanovymi bombami v byte
clovek nikdy nevie
Odporúčame