tie zabery su desive... videl som niektore videa kde padali rozostavane budovy. Kedze ide o rozostavane budovy, tak to dava logiku, pretoze nemohli byt dokoncene vsetky opatrenia proti zemestraseniu. Vela vysokych budov ale zemetrasenie zvladlo co ukazuje ako sa technologie posunuli v stavebnictve milovymi krokmi
ale aj tak finalne pocty mrtvych a materialne skody budu velmi vysoke :(((

