Sám si paródia na človeka
Sám si paródia na človeka
Nepredstaviteľne sa pomaly stáva realitou. Len to nehovorte Zelenskemu, ten este žije vo virtuálnej realite kde Ukrajina dostane 80 F16 a Rusko si podmaní :DDD
Ked sa na to pozrieš z pohladu USSA tak len získali. Prehodili závislosť Európy od Ruska na závislosť Európy od USSA, NATO sa im zase o kus rozrástlo smerom k Rusku a objednávky na nové zbraňové systémy nestíhajú ani evidovať, nieto dodávať. Ale miliardy dolárov uz na tom zarábajú. A pre toto vsetko nepadol ani jeden americký vojak.
nebolo toto mozne uz pocas covid pandemie?
ty to mas vo svojom nicku co si zac, tak zalez niekam
nech odchytia udernika a jemu pdobnych...najde sa ich tu dost
na fronte by ich tie silacke reci presli okamzite
jedno ukrajinske naborove centrum by mohli otvorit uz ja na Slovensku, realne v kazdom krajskom meste
ukrajincov vo veku 18 az 60 rokov je tu viac nez dost
definuj co si pod pojmom "porazka" predstavujes
Ukrajinská bezpečnostná rada na zasadnutí rozhodla o prepustení všetkých šéfov oblastných odvodových centier...
vsetkych? :DDD
chod si radsej otĺkať hlavu o múr nárekov
:DDD
keby si aspon neklamal tak primitivne ked v predchadzajucom clanku pisali ze EU z celej spoluprace vycuvala
volba mensieho zla sa ukazala tiez slepou ulickou. na Slovensku totiz casom mensie zlo narastie na vacsie zlo. Priamoumerne tomu ako dlho bude pri moci
a tymto tvojim "uzasnym" napadom akoze co vyriesi v buducnosti on ohladom byvania svojich deti?
akoze bude moct povedat "vidite? ja som vam to hovoril..."
no to im uzasne pomoze :DDD
...svoj zisk este znasobia
budete si moct dovolit zacat otvorene provokovat aj Cinu
preco by tam mali USSA posielat svojich vojakov? Tento konflikt im naramne vyhovuje. Prehrat v podstate nemozu a to sa tyka moznosti keby Rusko dosiahlo vsetko co chcelo a Ukrajina im vo vsetkom ustupila. USSA prhodili vyhybky zavislosti Europy od Ruska na zavislost Europy od USSA, zaroven vsetky EU staty zbroja empom o ktorom doteraz mohlo NATO len snivat a vacsina nakupuje od USSA, vratane nas. Ide dlhodobe zalezistosti pretoze tak ako sme tu mali MIG od cias ZSSR, tak po prichode F16 budeme zavisli vyhradne od USSA a ich servis nebude taky lacny ako bol ten rusky. Dovoz ropy a plynu vyznamnym sposobom narastol tiez z USSA, teraz sa hovori o nahrade ruskeho jadroveho paliva americkym, hoci uran musia USSA nakupovat od rusov a ide o jednu z mala komodit na ktoru sa sankcie nevztahuju. Co sa bude sankcionovat sa nerozhoduje v Bruseli ale v Bielom dome. USSA rozputalo krvavy konflikt v Europe a teraz na nom kralovsky zaraba a ked sa Rusko nahodou zosype po smrti Putina, tak...
mame volny trh, EU a pri obchodoch nejde o nic protizakonne. Takze v com je problem? Ze slovaci nemaju peniaze na restauraciu pamiatkovych budov a tak ich nechavaju roky chatrat ale ked ich kupi spolocnost s madarskym pozadim, tak uz brúsia valašky? Je to hlavne nasa hanba, ze historicke pamiatky nam zachranuju madari. Keby ich skupovali americania tak ani investigativny pes po nich neštekne.
Mozno keby madari kupili pozemok s rozostavanou nemocnicou a poliklinikov na Razsochach, tak dnes mame konecne modernu nemocnicu s poliklinikou ktora nepatri Pente.
Slovaci boli schopni akurat po vyse 30 rokoch skelet nemocnice zburat za dalsich 16 milionov EUR.
Na to sa peniaze nasli a teraz sa tam zase nic 10 rokov diat nebude
no aky konflikt zaujmov? jedna mastí druhú :DDD
prudko jedovata latka?
„Nepriateľ v rozpore so všetkými dohovormi ďalej používa chemickú muníciu. V uplynulých 24 hodinách pri obci Novodanylivka dvakrát strieľal z raketometov strelami, ktoré obsahovali chemickú látku (pravdepodobne chlorpikrín),“ napísal generál Tarnavskyj, ktorý velí zoskupeniu Tavrija. Dodal, že ostreľovanie si nevyžiadalo obete ani ranených.
to bude ako ten prudko jedovaty novicok po ktorom maju v Britanii prezivsich alebo pokus o otravenie Navalneho cajovou salkou...
boha to su ale traviči ti rusi :DDD
jedna vec je co slovenske banky zarobili, druha je kolko z toho si zoberu ich zahranicne matky
nechapem ako by chceli spolupracovat s inou stranou ked nevedia vyjst ani sami medzi sebou... toto je zrejme dalsi "pravicovy" level politickej schizofrenie
Odporúčame