mali by dodat tie stihacky skorej, nech je sranda. naco cakaju?
mali by dodat tie stihacky skorej, nech je sranda. naco cakaju?
to je hned vidiet, ktora diktatura je "chranena" a nesmie sa na nu skaredo pisat...
Klesnú teda ceny alebo neklesnú?
Chápem.
Povedzme si viac.
Pokračujte.
Pokračujte.
:D
nehnutelnosti su relativne rizikove odvetvie? to vazne?
kolko developerov / stavebnych firiem zbankrotovalo za poslednych 10 rokov? to by chcelo ozaj data premietnute do grafu a tiez porovnanie s inymi odvetviami aby sme vedeli na com naozaj sme
podla mna reality su naopak velmi stabilne dlhodobo
ked sa ta udajne "prva" najsilnejsia armada na ukrajine roztrieska o obranu "tretej" najsilnejsej armady na ukrajine tak sa z tej tretej stane razom prva. Rusku staci len cakat, ukrajine ln zufat a zobrat o zbrane
dalsi teoretik co nema odkrutenu ani ZVS urcite
nepovedali ale kolko z tych cca 4000 ziadosti realne aj skonci ako vojak
a co by realne spravilo so ziadostami taky konflikt ako je na Ukrajine kde vela vojakov sa vracia zmrzacenych alebo v rakve
na Slovensku je to momentalne o "vyssom standarde" o moznosti ze padnes alebo budes zmrzaceny sa neuvazuje
to sa teba a jeho co tu trolujete cele dni ale netyka
:DDD
vidim ze nielen jadrovej fyzike :DDD
snivajte dalej
minute miliony EUR a vysledok zatial nejaka virtualna prezentacia
to ano, jeden velky radioaktivny krater namiesto Ukrajiny
ta naucili rodicia takyto slovnik?
este nastastie, ze USSA diplomacia nema arogantne vyhlasenia :DDD
kazdy vie, ze to bol americky precedens ale vsetci su ticho
uz vtedy som pisal, ze USSA otvorili Pandorinu skrinku
len uz vela vojakov nemaju a media aj u nas uz zacinaju vypustat prve jobovky o odstupeni zabratych uzemi, cize ukrajinskej kapitulacii
aj my mame jedneho kekonoma co sa vola Lipsic
no problem, v strednej a zapadnej Europe maju minimalne dalsich 800 000 az 1mil bojaschopnych ukrajincov. Vojna moze pokracovat niekolko rokov dalej
vzrusujuce bude ked si Maluka a jemu podobnych podaju po ukrajinskej kapitulacii rusi
nie rozpadla ale roztopila :DDD
chod sa postazovat do Izraela najprv
Brehy dobre napisal akurat taky ako ty alebo neveriaci tomas aby ste to pochopili tak na to nemte. Vy potrebujete si pockat co vam nadiktuje NYT, Institut pre studium vojny ISW a podobne ucelovo USSA zalozene organizacie. Prispevok od Brehy bol urceny pre ludi co rozmyslaju. nie pre USS trollov
Odporúčame