neuprace, pretoze vojna s Iranom ho vyde velmi draho este
ku Kube sa uz nedostane
ale mohol by upratat potkanov ako si ty
neuprace, pretoze vojna s Iranom ho vyde velmi draho este
ku Kube sa uz nedostane
ale mohol by upratat potkanov ako si ty
aky link? ja som hovoril o trolloch v diskusiach ako si aj ty
si dementny? chapes ake hluposti pises troll posahany?
ze vysetruju.... viete si predstavit tie bombasticke titulky, keby nieco taketo urobilo Rusko???
cize si len potvrdil to co som napisal
tomu sa povie gol do vlastnej branky ale tebe to este nedoslo, ze vsetci na teba piskaju z hladiska, ty si myslis, ze si nasa hviezda
:DDDDD
a ty mi sem pastnes clanok z hnojiska, ze
Správa odhalila vojnové zločiny. Rusi v Sýrii zabili viac civilistov ako Islamský štát
toto sa podobne ako ine prusery (neexistencia ZHN v iraku co bol oficialny dovod invazie do Iraku) zametie pod koberec a casom sa na to zabudne
teraz len musia natahovat cas, napriklad odpovedou, ze to "vysetruju"
Trump naznačil, že Irán nemusí byť posledný. V hľadáčiku USA sa ocitla ďalšia krajina
ta3
SITA
dnes 11:16
Americký prezident Donald Trump vo štvrtok (5. 3.) naznačil, že po skončení vojenského konfliktu s Iránom by sa Spojené štáty mohli zamerať na Kubu, ktorá už čelí americkej energetickej blokáde.
toto mal Donik vybavit skor. Na Irane si totiz vylame zuby alebo skor mu zlomi vaz
Netanjahu sa koniec konfliktu, ktory vyvolal, ani nedozije
hlavne uz mal byt davno bloknuty natrvalo
keby len taketo....to by este nic nebolo
to bude stacit na porazku Izrahellu a USSA v tomto konflikte
Trumpovi tento konflikt zlomi vazy a Netanjahu ho ani neprezije
to co napisal bolo myslene ironicky
trolovia ktori su tu nasadeni zapadom aby zosmiesnovali Rusko, tak toto isty cas sem pastovali velmi casto
len im to treba poriadne oplieskat o hlavu
tiez par exotov tu vyplakavalo ako Rusko opustilo svojho spojenca
Asi im mali Rusi dat pisomne vediet, alebo im mal zavolat sam Putin a povedat im ako to naozaj je a co vsetko spolu planuju
nie on sa len potrebuje prezentovat ako uplatny troll
tento clanok oktorom diskutujem je o civilnych iranskych obetiach za ktorymi je bud Izrahell alebo USSA, na co si mi ty sem pastol link o Rusku
este volaco, inteligent?
si robis srandu teraz, vsak?
„Rusi sú si viac než vedomí pomoci, ktorú Ukrajincom poskytujeme. Myslím, že boli veľmi radi, že sa môžu pokúsiť o odplatu,“ povedal jeden z činiteľov WP.
presne tak! ja by som len doplnil, ze okrem tohto faktu rusi vedia aj velmi presne kto a ako po nevydarenej Oranzovej revolucii (2004) sa postaral o Euromajdan (2014) na Ukrajine.
A tiez kto stoji za teroristickym utokom na NS1 a NS2
a Cina nebude chciet zostat mimo tiez, kedze aj ona tam ma dolezite velke investicie, o ktore v pripade vitazstva USSA by prisla
aky pozicaj taky vrat
ale na rozdiel od zlocineckych, teroristickych USSA tu vojnu v Irane nerozputalo Rusko
a sak co by som chcel...vy si viete ospravedlnit aj Hirosimu a Nagasaki, tak co je oproti tomu jedna skola plna deti?
nemusis mi sem davat odkazy na Rusko, uz niekolko rokov na tejto ukrajinskej Praude necitam nic ine len o zlom Rusku ale ani jeden clanok o zlom Izreali alebo USA
mas v hlave, potkan
toto mate ako odpoved na otazky ohladom vojnovych zlocinov USSA?
Odporúčame