Opäť nič k vecí? Trolská klasika.
Opäť nič k vecí? Trolská klasika.
americky prezidenti su vasa uchylka....do toho ma netahaj
niektori hovoria malo ale mudro. ty si presny opak k nim
si ako taky nahodny generator nezmyslov
vidis, mali by rusom vlastne podakovat
utok sa nestal
retorika americkeho prezidenta je navlas rovnaka ako severokorejskeho vodcu Kima
cim dalej tym hlbsi suteren pre USSA
To kde na take tupoviny chodíte, že Iránci sa neboja útokov zo západu? Myslite tých co su v USA a EU? To je to iste ako keby ste napísali, že Ukrajinci žijúci v EU sa neboja útokov z východu. Strašne ideologické sračky poslednú dobu píšete.
no a mozno sa im to aj podari... potom bude "zabava" ked sa na zapad pohnu miliony utecencov
neuprace, pretoze vojna s Iranom ho vyde velmi draho este
ku Kube sa uz nedostane
ale mohol by upratat potkanov ako si ty
aky link? ja som hovoril o trolloch v diskusiach ako si aj ty
si dementny? chapes ake hluposti pises troll posahany?
ze vysetruju.... viete si predstavit tie bombasticke titulky, keby nieco taketo urobilo Rusko???
cize si len potvrdil to co som napisal
tomu sa povie gol do vlastnej branky ale tebe to este nedoslo, ze vsetci na teba piskaju z hladiska, ty si myslis, ze si nasa hviezda
:DDDDD
a ty mi sem pastnes clanok z hnojiska, ze
Správa odhalila vojnové zločiny. Rusi v Sýrii zabili viac civilistov ako Islamský štát
toto sa podobne ako ine prusery (neexistencia ZHN v iraku co bol oficialny dovod invazie do Iraku) zametie pod koberec a casom sa na to zabudne
teraz len musia natahovat cas, napriklad odpovedou, ze to "vysetruju"
Trump naznačil, že Irán nemusí byť posledný. V hľadáčiku USA sa ocitla ďalšia krajina
ta3
SITA
dnes 11:16
Americký prezident Donald Trump vo štvrtok (5. 3.) naznačil, že po skončení vojenského konfliktu s Iránom by sa Spojené štáty mohli zamerať na Kubu, ktorá už čelí americkej energetickej blokáde.
toto mal Donik vybavit skor. Na Irane si totiz vylame zuby alebo skor mu zlomi vaz
Netanjahu sa koniec konfliktu, ktory vyvolal, ani nedozije
hlavne uz mal byt davno bloknuty natrvalo
keby len taketo....to by este nic nebolo
to bude stacit na porazku Izrahellu a USSA v tomto konflikte
Trumpovi tento konflikt zlomi vazy a Netanjahu ho ani neprezije
to co napisal bolo myslene ironicky
trolovia ktori su tu nasadeni zapadom aby zosmiesnovali Rusko, tak toto isty cas sem pastovali velmi casto
len im to treba poriadne oplieskat o hlavu
tiez par exotov tu vyplakavalo ako Rusko opustilo svojho spojenca
Asi im mali Rusi dat pisomne vediet, alebo im mal zavolat sam Putin a povedat im ako to naozaj je a co vsetko spolu planuju
nie on sa len potrebuje prezentovat ako uplatny troll
tento clanok oktorom diskutujem je o civilnych iranskych obetiach za ktorymi je bud Izrahell alebo USSA, na co si mi ty sem pastol link o Rusku
este volaco, inteligent?
Odporúčame