no super... uvidime co tam bude zajtra
no super... uvidime co tam bude zajtra
uz asi nie, ked si sa do toho ty vlozil
maju to beznadejne
:DDDDD
len teraz su natlaceni v kasarnach kde tyzden netecie voda a nefunguje internet... no hrozne nieco
27-ročný Američan s prezývkou Connor tvrdí: „Prišiel som sem bojovať za svoju krajinu, nie za Légiu.
:DDDDDDD
Takze Ukrajina patri USA? Pisete dobre hluposti
haha, takze zrazu veris rusom?
no aky si ty len jednoduchy...
tak ked nezvladaju postavit spolocnymi silami stihacku siestej generacie, tak nech postavia stihacku 16tej generacie a hlavne sa vysmeju Rusku ich stihackam
aha takto
muhahaha
ty russofilny polokktík, kremlobot a pičúúz co to sem davas za hoaxy? to mas zo Zjem aj Vlek ty plochozemec? tie sracky si citaj na infohovne, tu my pekne len pravdu popiseme :)))
aj slama a seno Ukrajine
babu Jagu maju aj ukri a kosia nou rusov ako male slepe maciatka
skor Puch Kyjeva
Stanko ty mozes aj dve poznámočky :)
Gronsko je americke, malo a bude patrit USA
uz bolo rozhodnute
nakoniec sa nachadza len kusok od pobrezia USA, priamo v ich vysostnych vodach
ty kremlobot, ruzz uz nepostupi ani o milimeter, Alzak povedal vcera v telke
Sláma Ukrajine !!!!
uzasne, teraz to uz daju konecne a tych rruusszzoovv konecne porazia
slepé mačiatka dostali po ¨ňüfáku
Sláma Ukrajine !!!!
Moskva by sa mala mať v pozore. Zelenskyj: Ruská energetická infraštruktúra je našim legitímnym cieľom
no ukrajinci by nemali mat najmensi problem proti "slepým mačiatkám"
moj prispevok co sa tyka poplatkov bol ironicky
kazdopadne porovnavat osobnu dopravu s nakladnou je asi ako porovnavat nakladny vlak s osobnym ze kolko ktory prenesie "batoziny"
skus porozmyslat, hlavu snad mas
ak nepomoze tak vedz, ze nejde len o tahac ale aj o naves / prives (inymi slovami naklad' a samozrejme ide aj o to kolko takemu rozbehnutemu a plne nalozenemu kamionu potrva aby bezpecne zastavil na 0 z tych "bezprobemovych" 120 km/h
preco by to mal byt blud? kamiony maju svoju predpisanu rychlost a na vyssie rychlosti nie su optimalizovane. Predbiehanie kamionov tak bude len zbytocne sposobovat kolizne situacie tam kde doteraz neboli prave koli tomuto opatreniu
co sa tyka zakazu jazdy kamionov s rychlo sa kaziacim tovarom, tak to je blud, pretoze tieto mali aj doteraz vynimku a tovar prepravovali ci Piatok alebo sviatok / vikend
a izraelski zase toho v Gaze a co ma byt?
Sláma Ukrajine !!!
Odporúčame