preco? lebo poukazal ake zverstva robia zidia?
:DDDDD
preco? lebo poukazal ake zverstva robia zidia?
:DDDDD
Prezident Ukrajiny tiež vyzval Putina na osobné stretnutie. Ukrajinskej delegácii podľa jeho slov nariadil, aby počas práve rokovaní v Ženeve nastolila otázku o jeho stretnutí s ruským prezidentom Vladimirom Putinom.
V októbri 2022 podpísal Zelenskyj prezidentský dekrét, ktorý zakazuje rokovania s Putinom osobne.
To znamená:
- nie rokovania s Ruskom ako štátom, tie sú teoreticky možné,
- ale nie rokovania s Putinom ako osobou
verim, ze v Nemecku maju aj ludi ktori zmyslaju uplne opacne len nedostavaju logicky medialny priestor, pretoze SA TO NEHODI
inak zabavne, ale nie prekvapive, ze nejaky nemecky general povazuje americkeho prezidenta za nevyspytatelneho. Pritom je najcitatelnejsi zo vsetkych jeho predchodcov. Netajil sa tym ani vo volbach - Make America Great Again. EU je dobra len pokial poslucha a pomaha toto heslo zrealizovat
Tarr si takisto ako mnohí iní vzdelanci z nášho regiónu neuvedomil jednu nemennú a desivú skutočnosť:
Feudalizmus je maskované otrokárstvo, kapitalizmus je maskovaný feudalizmus a socializmus zasa maskovaný kapitalizmus.
Zdá sa, že ľudstvo dokáže fungovať len v jedinom režime. Feudalistickom.
Podla vyssie uvedeneho by som skor povedal, ze v otrokarskom. A je to logicke pretoze v takom systeme sa najrychlejsie bohatne. Kazdy vyssi stupen trosku vyhladi ostre hrany otrokarstva ale uplne ich odstanit nedokaze
v prisnom utajeni
hahaha
tak to preto o tom pisu slovenske "mienkotvorne" media
:DDDDDD
ako miestnemu trollovi ti nic ine ani nezostava
:DDDDD
ale mu nakladas riadne :DDDDD
trapko MisoMahoMaly
a cote gejzíík, nervicky pracuju? aj ty si tvrdil, ze v tomto konflikte nie je zapojene NATO? ziadni zapadni vojaci? to su isto civilisti, dobrovolnici zo zahranicia. Tam sa len narodis a uz lietas na F16 aj F35 aj F335
sa smejem ako sa ukrajinci neustale snazia presvedcit cely svet, Zem sa toci okolo Ukrajiny
vsetci by mali stat v pozore ked sa objavia ukrajinci a MOV treba komplet cely rozpustit a potrestat - to co si dovolili proti tomu ukrajinskemu sportovcovi je nieco neslychane. Este ho aj od toho odradzovali, upozornovali co to bude znamenat, snazili sa najst kompromis ale ukronacko isiel len svoje a oni ho potom diskvalifikovali. NIECO NESLYCHANEEEE !!!! A Bubka nic? ziadna reakcia? Popravit! Aj s Klickom a Zelenskym
:DDDDD
dalsi hoax, ktory sa v tomto konflikte meni na pravdu
mozno to je ten pravy dovod, preco sa Chorvatsko takto k problemu postavilo
na rok 21 022 si musime pockat este 18 996 rokov aby sme overili ci nekecas
hlupak, keby sa podelil s tymi spravnymi, tak bytam dodnes ministroval, pripadne by ho nechali v klude odist aj s nakradnutymi peniazmi. Chcel ale viac a tak nedostane nakoniec nic
uvidime co sa na konci tohto ukrajinskeho pribehu dozvieme o Zelenskom
Sláma Ukrajine !!!!
takze nakoniec je na vine Oveckin
uchylaci hned prepli a sa aktivovali a prisli sem pisat vulgarizmy na americkeho sportovca ruskej narodnosti (realne poloruskej ak len jeho otec je rus). To proste nevymyslis ale aspon je vidiet ake jednobunkovce tu na pravde kazdy den trollia
ak Rusko naozaj prislo o tolko vojakov v tomto konflikte, tak suhlasit s niecim co navrhuje Ukrajina alebo EU by bolo priznanie porazky a kapitulacie a tak by to bolo aj prezentovane zapadnymi mediami, o tom ziadna pochybnost.
ale tak povedat si moze co chce aby jej tam zatlieskali a Zelenskyj na nu zmurkol
Aj cesky prezident mal nedavno medialne prezentovat podobne vid
Pavel vyzdvihl „skandinávský duch“ a vyzval USA k většímu tlaku na Rusko. To je prý „slabá země s jadernými zbraněmi“
ked tapetuju cele diskusie tak nestihaju sledovat pod koho to napisali....stava sa im to poslednu dobu castejsie co ma vzdy pobavi ako sa potom medzi sebou "pobiju"
ako dvaja kohuti na smetisku
:DDDD
ty si bol na Zelenskeho vecierku, ze si este aj teraz sfetovany a pises nezmysly, ktorym ani ty sam nerozumies????
Hoci na neformálnom samite na zámku Alden Biesen v Belgicku panoval medzi lídrami „pocit naliehavosti“, na konkrétnych riešeniach sa členské štáty zatiaľ nedohodli.
cestuju, rokuju na zamkoch a hradoch, papaju a cele tie podujatia stoja sialene peniaze a vysledkoch tych stretnuti je jedno velke NIC !!! Vlastne este menej ako nic, pretoze sa len dohodnu na tom, ze sa musia opatovne stretnut.
takto keby ste fungovali v sukromnej firme tak ste uz davno na studenej dlazbe, ktorej chlad by vas velmi rychlo vratil do reality
ak mas nejaky dokaz tak by si ho mal co najskor nahlasit a nenechavat si ho len pre seba
bohvie v com si namoceny ty uz od rana, ked tu vypisujes tie svoje infantilne utoky
všetkým stačí, že tu kvičíš ty
Odporúčame