napisal 18:52 analfabet
Zelenskyj, to bude taky Stanko na ukrajinsky sposob az na to, ze je ovela bohatsi
:DDDDD
no nejako sa ako armada musia prezentovat, toto je vsetko na co sa zmozu
hlavne aby teba pocivali
zato ty ked pises tak je kazdemu jasne, ze SI debil
ja poznam len NACE kody
NACE kód je európska klasifikácia ekonomických činností. Používa sa na to, aby sa firmy a podnikatelia zaradili podľa toho, čo presne robia.
nie je ale na nich nic srdcervuce
a to nas ma akoze trapit? nech sa obratia nemci na Merkelovu. Urcite im poradi co maju robit
ako tu zvyknu vypisovat uchylaci, tak nastastie aj Navalneho smrtou sa ziadnemu clovekovi nic zleho nestalo, kedze islo o rusa
EU a USA urcite k sebe nepatria, nebol by to rovnocenny vztah, nikdy nebol a nikdy nebude
tak to musi byt este horsie potom s tebou
a toho FIca si nechaj...ja som ho nevolil rovnako ako som nikdy nevolil Meciara a jeho HZDS
tak skulni hormon lebo este ta klepne pepka
sa pozri radsej ako sa amikom pcha do zadku opozicia
ked uz nic tak aspon na Slovensko chodia žalovať
za Šimečkom ani nebude musiet chodit, ten jeho "chvostík" uz totiz odletel ako s nim pred amikmi usilovne a silno vrtel
ved to ani nebude "rokovanie" ale v mediach to tak musia prezentovat. Nemozu napisat pravdu, ze sem pride amik a len oznami co mame urobit. Kto by si zacal s narodom,k tory je suverenne jednotka v prevratoch v suverennych krajinach?
senilny stary troll o 10:00 je este starsi a suverejne najsprostejsi. Jeho hluposti dokaze konkurovat iba jeho vulgarnost v diskusiach
vidis ty stary senil, Fico vobec nie je moj kedze som ho ani jeho stranu nevolil
to su tie tvoje uchylne predstavy co si si vsugeroval a teraz im veris
ty si musel byt za aktivneho zivota ozaj fizel
DPB reaguje kapacitnym posilnenim linky 61 a ZV - A
ZV - A --> od 12.2.2026 do 27.3.2026 vratane sa budu vypravovat aj 18m ZV-A navyse (autobus Solaris New Urbino 18 s regalmi na ukladanie batoziny
Docasne riesenie, ktore je ako hruba zaplata ale ako hovorim, toto je maslo hlavne na hlave letiska a je zaujimave, ze sa ich na to ani jeden novinar nespytal
pre tebe teda este raz lebo stale nechapes
Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa a o rizikách a vedľajších účinkoch sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.
paci sa mi ako sa USA prestali hrat na dobreho a hovoria na rovinu to co cele desatrocia praktizuju na medzinarodnej scene - DIKTAT
rusi sa strasne boja iba teba
gejza_m to proste nahana strasnu hrozu taky nick si dat
pobavilo, ze
Armáda vyšetruje, prečo autá spadli namiesto toho, aby s padákmi mäkko dosadli na zem, a tiež - kto nakrútil uvedený videozáznam.
to boli urcite rusi, vo veonavhravke pocut jednoznacne rustinu ktora sa maskuje za anglictinu
V pozadi odbornik Stanko dokonca pocuje komentar samotneho Putina, ktory je na tomto NATO cviceni inkognito
Odporúčame