dufam, ze buduci rok k tomu pridaju aj vyssie poplatky za "dialnice"
co sa tyka chodcov ak zacne platit navrh, ze vodic bude musiet zastavit auto aj ked uvidi na chodniku pred prechodom stat cloveka, tak to bude este zaujimavejsie. Hlavne v mensich obciach ked sa stretnu dve susedy tak sa vdacne porozpravaju kdekolvek na ulici, kludne aj pri tom prechode pre chodcov :DDDD
politici zacinaju uz kompletne stracat sudnost.. o par rokov niekto pride s tym, ze toto vsetko treba zase zrusit

