trolle, a čo to mení na tom, že používali úžernícke metódy?
trolle, a čo to mení na tom, že používali úžernícke metódy?
mne sa najviac páči, ako tunajší obhájcovia Kisku ho vychvaľujú za to, že vraj rozdal chudobným už 300 tisíc euro z prezidentského platu a pritom im vobec nevadí, že napríklad na naše náklady, a teda aj na náklady práve týchto chudobných nalietal 1 000 000 euro pri svojich každotýždenných výletoch do Popradu, ale aj napríklad z Popradu do Košíc, alebo na súkromnú párty firmy, v ktorej pracuje jeho dcéra, do Poľska
O tom, koľko miliónov nakradli jeho nebankovky, a v ČR aj dodnes kradnú, práve tým chudobným, ktorým vraj tak pomáha, ani nemá cenu písať...
no nehovor, pupuš. A na toto si prišiel ako? Žeby ti to našepkal tvoj dedko- kolaborant s SS?
ja viem, Harabín preto vyhrával súdy, lebo tam dosadil svojich sudcov, s ktorými sa delil o vysúdené peniaze. Toto je rozprávka, ktorú ste si prečítali na konšpiračných plátkoch SME a Denník N
Len neviem, či sa delil aj so sudcami medzinárodného súdu, kde niekoľkokrát takisto vyhral...čo myslíš?
A že nikomu nepomohol? Nuž, trepeš nezmysly, keďže si veĺmi dobre pamätám, že ako minister spravodlivosti pripravil a presadil niekoľko zákonov proti týmto grázlom
A teraz nás skús poinformovať o tom, čo proti tomuto okrádaniu urobili najdemokratickejšie pravicové vlády?
toto im ostalo v génoch od čias, kedy jeho dedko bol donášačom a kolaborantom SS
presne tak. Harabín tieto indivíduá pripravil o ľahké obrovské zisky a preto táto kampaň proti nemu
jasné, u Kisku bolo všetko v poriadku a preto existuje minimálne 5 súdnych rozhodnutí na jeho firmy, že?
to nič, oni si prečítali na plátkoch SME a Denník N, že Smer a tak to tu budú kikríkať do zblbnutia. Pritom stačí pozrieť, koľko takých podvodníkov bolo pozatváraných za Smeru a koľko za SDKÚ...
žeby preto, lebo tebou spomínaní "nebankovkári" už poväčšinou sedia, na rozdiel od Kisku? Len nám ešte vysvetli, prečo sa toho padlého anjela tak aktívne zastávaš...?
trolle, ja sa tu tak vehementne nezastávam hlavného úžerníka a nebankoviek, ako ty. Tak to neotáčaj na mňa, keď si sám poskok úžerníkov a teda zrejme máš z ich zlodejín profit
spýtaj sa Sulíka, on ti rád poskytne vyčerpávajúce informácie priamo z prvej ruky...
Tomu urobil Harabín v spolupráci s vtedajšími poslancami za Smer-SD a HZDS prietrž, čím týchto podvodníkov a často aj vrahov pripravil o obrovské peniaze
To jemu, ale aj Smeru dodnes nevedia odpustiť
Ja som presvedčený, že práve toto bol dovod, prečo napríklad Kiska svoje spoločnosti predal VÚB, ktorá je vo vlastníctve Talianov. Ktovie, možno sú jej skutočnými vlastníkmi práve talianskí mafiáni, o ktorých Kiska tak rád rozpráva, len sa jedná o inú mafiánsku skupinu... Nakoniec, aj pred jeho prezidentskou kampaňou prišli na jeho účty väčšie sumy peňazí práve z Talianska
Takže evidentne vie, o čom rozpráva, keď hovorí o mafiánskom štáte. Veď sám je s najväčšou pravdepodobnosťou minimálne spolupracovníkom niektorých mafiánskych skupín...
Toto je presne dovod, prečo takí, ako Kiska nenávidia Harabina
Práve Harabín sa ako minister spravodlivosti najviac pričinil o to, že rozni úžerníci, bytové a pozemkové mafie a podobné indivíduá prišli o svoje horibilné zisky, keďže boli prijaté zákony, ktoré zreálnili úroky týchto podvodníkov a zjednodušili potrestanie týchto skutkov, kedy sa napríklad bytová a pozemková mafia neštítila uchyľovať aj k vraždám
Postup bol taký, že človek vo finančnej núdzi si požičal od podobných podvodníckych "spoločností" peniaze a za tieto ručil napríklad bytom. Často stačilo, aby sa iba omeškal s jednou splátkou a nabehli obrovské pokuty, úroky, poplatky, ľudia okamžite dostávali dopisy od právnikov, ktorí si za to následne účtovali prehnané, ale zmluvou potvrdené čiastky a tým sa dlhy umelo navyšovali, až dĺžník prišiel o svoju nehnuteľnosť
Častokrát pritom dochádzalo aj ku vraždám majiteľov nehnutelností, hlavne ake sa jednalo o ľudí bez príbuzenstva
ak to povieš ty, ako expert na všetko možné, aj na Zetor Brno, tak to iste bude pravda...
vynechaj na chvíľu pálenku a skús popremýšľať a iste na to prídeš... Skús, napríklad popremýšľať, čie vojská sa tu v poslednej dobe promenádujú a si blízko k odpovedi na svoju otázočku
Pellegríny sa týmto bezprecedentným útokom na Blahu silne diskvalikoval a znížil tým svoj volebný potenciál. Asi mu v tej Emerike museli sľúbiť niečo veľké, keď takto zmagoril...
Odporúčame