trollko, ja som na rozdiel, od takých, ako ty chlapec, ktorý vyrástol na dedine, tak na mňa s týmito nezmyslami nechoď, ale ak si už začal, tak skús ty napísať niečo o svojích skúsenostiach s prácou s lopatou :DDDDD
trollko, ja som na rozdiel, od takých, ako ty chlapec, ktorý vyrástol na dedine, tak na mňa s týmito nezmyslami nechoď, ale ak si už začal, tak skús ty napísať niečo o svojích skúsenostiach s prácou s lopatou :DDDDD
tak už Pravda pre vás nie je plátok zalezený vo Ficovej zad.nici?
jasné, aj zlodeji sedia v base nespravodlivo :DDDD
Chudáčik náš, nespravodlivo zablokovaný na vždy. To asi nebolo za nejaké vypisovanie liebesdriefov iným diskutujúcim :DDDD
vidím, že sa znovu odpovede nedočkám, len takého trápneho vykrúcania sa
Kde som ja kedy spochybňoval pracovné skúsenosti Blahu, ako ty?
prečo mi dávaš otázku, ktorú som položil ja tebe?
mcc322, bol tu aj nick tuším mcc123. Bol to tvoj nick? A čo nick pobirmovaný? Si to ty?
zase sa krútiš, lebo si napísal nezmysel? Kdeže som to ja spochybňoval, že si bol v Macau? :DDDD
tak ma dnes znovu výborne pobavil jeden z liberálkovských trollov, pod nickom mcc, ktorý si myslí, aký nie je expert na Čínu, lebo vraj bol na Macau (asi na platený zájazd s cestovkou...) a pritom si mýli dojmy s pojmami
Chlapček vobec netuší, že Macao stále nie je integrálnou súčasťou Číny, ale má štatút zvláštnej správnej oblasti...
A to si dovoľuje kritizovať Blahu, lebo vraj nikdy nedržal v rukách vidly. Pritom on sám mal možno celý svoj biedny život v rukách iba jeden pracovná nástroj, a to práve tie vidly a pritom ani len netuší, že prácou nie je iba práca manuálna...
Ale čo už može človek čakať od týchto liberálkovských trollkov?
macko, mal by si vynadať Wikipédii, že klame, lebo tam je napísané, že Macao je zvláštna správna oblasť Číny...
Macao (tradiční znaky: 澳門; zjednodušené znaky: 澳门; pinyin: Àomén, portugalsky Macau) je bývalá portugalská kolonie, od roku 1999 zvláštní správní oblast Čínské lidové republiky. Rozprostírá se při ústí Perlové řeky do Jihočínského moře, 60 kilometrů západně od Hongkongu. Jedná se o nejhustěji obydlenou oblast na světě.
má štatút zvláštnej správnej oblasti? Čo myslíš?
ak oni odpovedajú na moje, odpovedám aj ja na ich. Na rozdiel od teba :DDDDD
prosím ťa, prečo takto zhadzuješ sám seba??? Naštuduj si poriadne veci, okolo oblastí, ako Hong-Kong, Macao, a ďalšie a hlavne, čo znamená pojem zvláštna správna oblasť a potom sa púšťaj do debát....
čítaj, trolle, čítaj a hlavne premýšľaj. Píše sa tam, že to je, citujem od roku 1999 zvláštní správní oblast Čínské lidové republiky.
Vieš, čo pojem "zvláštní správní oblast" znamená?
no od niekoho, kto sa chváli, že bol v Macau a ani netuší, že Macao nie je riadnou súčasťou Číny, takéto rady skutočne sedia. Nechal len na Blahu, v ktorej strane bude. Na teba to je príliš zložité... :DDDD
Stanko, a čo Zetor? Ešte stále to je slovenská firma? :DDDDD
ťažká je debata s niekým, kto sa hrá na múdreho a pritom nemá ani základné vedomosti...študuj, nešťastníku, študuj,....
Macao (tradiční znaky: 澳門; zjednodušené znaky: 澳门; pinyin: Àomén, portugalsky Macau) je bývalá portugalská kolonie, od roku 1999 zvláštní správní oblast Čínské lidové republiky. Rozprostírá se při ústí Perlové řeky do Jihočínského moře, 60 kilometrů západně od Hongkongu. Jedná se o nejhustěji obydlenou oblast na světě.
ak ty neodpovedáš na otázky, ktoré iní kladú tebe, tak nemáš. Alebo máš iný názor, milý mcc/pobirmovaný?
takže znovu sa iba hlúpo vykrúcaš? Čo iné sa dá od teba čakať?
Budeš po mne chcieť aj telefónne číslo a adresu, ako minule? :DDDDD
Je skutočne jedno, či píšeš, ako mcc, alebo ako pobirmovaný. Stále sú to rovnaké nezmysly :DDDDD
Odporúčame