Stanko, Stanko, znovu trolluješ? Dáš aj niečo o Zetore?
Stanko, Stanko, znovu trolluješ? Dáš aj niečo o Zetore?
oprava: po vzniku Československa...
nedá mi nenapísať ešte jednu reakciu:
V poslednej dobe sa množia rozne vyhlásenia veľkých Bratislavčanov, ktorí o zbytku Slovenska vypisujú (ale aj rozprávajú), ako keby to bol nejaký póvl. Zdárnym príkladom týchto pomätencov je ten, čo tu píše pod nickom naj7
Pritom, Bratislava po vzniku Slovenska bola nemecko-maďarské mesto, v ktorom Slováci tvorili iba do 10% obyvateľstva.
Takže, všetci tí, ktorí sa dnes hrajú na veľkých Bratislavčanov, a na ostatných obyvateľov Slovenska pozerajú zhora, lebo vraj sedláci, sú v skutočnosti potomkami prisťahovalcov (naplavenín), najprv zo Záhoria a neskor aj z celého Slovenska
Svojími vyjadreniami si silne koledujú o to, že naštvú zvyšok Slovenska a ten im to začne tvrde oplácať. To potom bude kriku o nespravodlivosti a utláčaní...
BRATISLAVČANIA, SPAMÄTAJTE SA A ZAČNITE SA KONEČNE CHOVAŤ, AKO SLOVÁCI, LEBO AJ TAK 90% Z VÁS Z TEJ SLOVENSKEJ RI..TI VYŠLO!!!!!!!!!!!!!!!
keby som bol škodoradostný, tak by som napísal, že tak treba Bratislavčanom, keď si zvolili toto neschopné indivíduum za primátora. Avšak tu ani nejde o Bratislavu, ale o celé Slovensko, pretože táto partička veľkohubých neschopákov má ambície riadiť celý štát. A to by už bol riadny problém
Tento nešťastník išiel do volieb s tým, že bez problémov porieši parkovací problém Bratislavy. Mal veľkohubé reči, ako keby už takto zachránil minimálne New York, alebo Tokio a pritom, keď nastal problém s o trochu väčšou nádielkou snehu, jeho reakcia bol, že mesto nemože sneh upratať, lebo im vraj NR SR neschválila na to peniaze a vraj neexistuje malá technika na odhŕňanie snehu z chodníkov... to som nevedel, či sa mám nad jeho hlúposťou smiať, alebo plakať. Veď, čo by ten chudáčik robil v prípade mimoriadnej prírodnej katastrófy, Takisto by čakal, až i Parlament schváli peniaze???
A teraz zase už po x-tý krát mení poplatky. To je jasným príkladom, že presne vie, čo má robiť... :DDDDD
oni si tie bratislavské naplaveniny myslia, že sú minimálne Viedňou a pritom sú len obyčajné mestečko, akých sú na svete tisíce...
len si dajte pozor, aby ste tým draním nevytočili zvyšok Slovenska a ten vám to nechcel vrátiť...
Ste potomkami sedliackych vyhnancov a hráte sa na elitu sveta, pritom vo svete majú tú vašu slávnu Blatislavu za nedoležité regionálne mestečko, akých sú vo svete tisíce... :DDDD
a čo ti vadí, veď na vašich konšpiračných plátkoch, sú Fico, Harabín a Blaha každý deň. Ak Pravda ide vo vašich intenciách, tak ti to odrazu nechutí?
nekopíruj tu, prosím nezmysly z tohto konšpiračného plátku
ale veď my vieme, že ona je taký výborný anjel, hotový Superman a všetci mu, chudákovi len ubližujú. A že nalietal skoro milión euro pri cestách do Popradu a že pracoval len 3 dni v týždni, to je len hnusné ohováranie Fica a hnusných fašistov
Veď predsa aj jeho kamaráti z kijevských elitných jednotiek hrdinu Stepana Banderu tvrdia, že on je skvelý, pracovitý veľmi dobrúčky anjelik...
pupušíno, ale veď my vieme, že ty máš problémy s pochopením písaného textu, tak sa tu znovu nestrápňuj :DDDDD
od teba a pupuš/fúrika to skutočne sedí :DDDDD
pred pár rokmi demokraticky zmagorení odborníci nás presviedčali, že letectvo je pre štát, ako Slovensko príliš drahá záležitosť a že po vstupe do NATO bude náš vzdušný priestor chrániť práve NATO
Naposledy to tvrdili, keď nám Česi ponúkali,aby sme sa pripojili ku ich prenájmu Grippenov
Už to neplatí?
keď v Rusku spadla vojenská stíhačka, tunajší trolli tu vypisovali nezmysly o vodke a čo teraz, whiskey?
pupuš, aj tebe zamietli prihlášku ako tvojmu padlému anjelovi?
ak narastá krik roznych schvaľovateľov migrácie, podporovateľov LGBTI, pritakávačov centralizácie riadenia EÚ, je stále jasnejšie, že si Blaha robí svoju prácu veľmi dobre a trefne pomenúva bruselské nezmysly
Ak niekto, kto sa pred malými národmi hrá na silného a nekompromisného vodcu a pritom stačí, aby Trump viac zvraštil svoje obočie a oni už stoja v haptáku a odkývajú mu aj nákup výrobkov Monsanta, pokuty pre európske firmy, štvavú kampaň proti Huawei, nezmyselné sankcie proti Rusku, nákup predraženého USáckeho plynu a podobné, občanov EÚ poškodzujúce nezmysly, ako inak sa ho dá nazvať, než tak, ako to urobil Blaha? Možno by tu bola ešte varianta, že ischiatik...
Takže, pán Blaha, robíte svoju prácu výborne a všetky výkriky, ktoré predvádzajú pomätenci, ako autor tohto blogu, berte ako humornú vložku života
jasné, normálna...možno medzi milovníkmi inteligentov zo Zomri
Odporúčame