kde to vidíš tie urážky, milý macko Pú? :DDDDD
ty si vážne myslíš, že mu niekto za tieto nezmysly dá 1,26 eura? :DDDD
Ale ja sa na tých jeho nezmysloch výborne bavím, takže rozhodne mi to sobotu nekazí :DDDDD
Ale prajem krásny víkend aj tebe ;)
kto by im dal za jeden príspevok 1,26 eura? :DDDD
Ale ja som veľmi zvedavý, aký nezmysel tu ešte vypotí. Výborne ma baví :DDDDD
milý macko Pú, my skutočne nemožeme za to, že tvoja schopnosť pochopiť písaný text je mizivá. Nakoniec, dnes si to tu už niekoľkokrát potvrdil
Tak skús najprv nad tým, čo ulienka napísala dlho, dlho, dlho premýšľať a iste to raz pochopíš aj ty a prestaneš tu spamovať diskuziu nezmyselnými otázkami, ktoré iba vyplývajú z tvojej dis....
Veľkú múdrosť tu pred chvíľou napísal náš macko Pú, keď prehlásil, že takéto debaty sú panoptikom ťažko postihnutých ľudí a takmer okamžite to potvrdil tvrdením, že prezident je porovnateľný s konštitučným monarchom...nuž, milý macko Pú, práve si potvrdil, že sám patríš medzi tých, o ktorých si tu písal. Len ešte taká malá otázočka na teba: ak je prezident porovnateľný s konšitučným monarchom, prečo nie je funkcia prezidenta dedičná???
Tato debata je panoptikum tazko postihnutych ludi :))
Bez fotky mcc322
6437852 dnes
14:12 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
Prezident je porovnatelny s konstitucnym monarchom.
V japonsku ani v britanii prezidenta nemaju.
Bez fotky mcc322
6437859 dnes
14:14 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
prezident je porovnateľný s konštitučným monarchom? Skutočne? Na túto excelentnú sprostosť si ako prišiel? Odkedy je prezident napríklad dedičným postom, ako to je u konštitučných monarchov? :DDDDD
prečo píšeš nezmysly? Ja tvrdím, že štátne zriadenie Japonska je konštitúčna monarchia, čo sa nakoniec dočítaš vo všetkých dokumentoch o Japonsku
Ale súhlasím, s tebou v tom, že táto debata je panoptikom ťažko postihnutých ľudí. Niektorí si poriadne nenaštudujú pojmy, ktoré potom používajú v debate. Preto si skús poriadne preštudovať napríklad toto:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Zoznam_%C5% A1t…é potom idú v debatách používať
Stanko, koľkokrát ti mám ešte napísať, že nie som?
prečo sa ma tak úporne snažíš obviniť z niečoho, čo je vlastné hlavne tebe? Ja som presne taký bardejovčan, ako ty Stanko1 :DDDD
ja som bardejovčan leda tak v tvojich pomýlených snoch
Ale ten Stanko mi silne pripomína teba. Ani on napríklad ani len netuší, že názvy štátov sa píšu veľkými počiatočnými písmenami :DDDD
chlapček popletený, kým ideš debatovať, naštuduj si najprv poriadne politologické pojmy, lebo si ich pletieš s dojmami :DDD
radšej nemysli. Ono ti totiž to myslenie veľmi nejde. Vždy nakoniec vymyslíš nezmysel :DDDD
macko Pú, tvoje vypisovanie mi silne pripomína iného takého, ako ty, ktorý ma tu presviedčal, že firma Zetor Brno je slovenská firma, lebo ju vlastnia Slováci, a že Škoda Vagónka nikdy nebola vo vlastníctve Američanov, a ktorý píše pod nickmi Stanko1 a Valdis. Nebudeš napokon ty tým Stankom z Kysúc? :DDDD
nehovor, skutočne? Na toto si ako prišiel? Vari ti to povedali pri tvojej návšteve Japonska? :DDD
a to je aké štátne zriadenie tá parlamentná demokracia? Vieš podať definíciu?
Skús využiť moju radu a vygúgliť si niečo o Japonsku a svoje obrovské prekvapenie zistíš, že je tam KONŠTITÚČNA MONARCHIA :DDDD
neviem síce, prečo oslovuješ bardejovčana, ale keďže viem, že ty si silne pomýlneý človek, tak sa tomu nedivím...
Ja som síce v Japonsku, ani v Číne nebol, ale po nezmysloch, ktoré si tu i Číne navypisoval, premýšľam, že využijem ponuky čínskych a tajwanských kolegov a oba tieto štáty navštívim...
Ale, ako je u teba bežné, znovu sa vyhýbaš priamej odpovedi na slušnú otázku, preto ju zopakujem:
AKÉ JE V JAPONSKU ŠTÁTNE ZRIADENIE??????
Skús zapojiť aj Gúgla, možno ti poradí :DDDDD
ty si tam bol, tak to musíš vedieť najlepšie :DDDD
skor by vyhynuli oni, lebo bez okrádania iných sa neuživia
Odporúčame