milý mcc a ty nie si pobirmovaný?
a okrem vidiel si držal v ruke ešte aj nejaký iný pracovný nástroj?
on tu je nejaký bardejovčan? Nehovor...
Nevieš priamo odpovedať, tak takto zavádzaš? :DDDD
znovu osobné útoky? To nedokážeš diskutovať inak, než takto prízemne až primitívne?
ale no, niečo k meritu veci by nebolo? Tie tvoje osobné útoky nezaberajú, Tie si skúšaj doma, na plátkoch SME a Denník N :DDDDD
odpovedáš sám sebe aby si vyvolal dojem diskuzie? :DDDDD
a ty si pobirmovaný? Nezmysly píšete rovnaké :DDDD
Takže, ako vždy, aj teraz sa od teba priamej odpovede nedočkám, že? Ty vieš iba naprázdno tárať nezmysly :DDDD
popletený pobirmovaný sa nedokáža zmieriť s tým, že niekto od neho chce namiesto demagogických drístov, relevantnú argumentáciu a preto sa uchyľuje k osobným útokom
To je také liberálno-demokratické :DDDDD
predsa ty používaš tento pojem, tak prečo chceš po mne jeho definíciu? Alebo sa iba vyhýbaš priamej odpovedi? Nakoniec, u teba to nie nič zvláštne....
mcc, nože sa nám skús pochváliť svojou praxou. Iste bude úžasná. Určite máš obrovské skúsenosti s prácou s vidlami (keďže vytýkaš Blahovi, že vidly v živote v rukách nedržal) a potom si mal tak skvelú kariéru, že si určite nejakým generálnym manažérom nejakej superskvelej medzinárodnej spoločnosti
Alebo to dopadne rovnako, ako s tvojou návštevou Číny?
uvedomujú si to aj tí, ktorým žerie nervy a preto robia všetko preto, aby ho čo najviac zhodili v očiach ľudí. Už len čakám, kedy začnú tvrdiť, že je fašista
Ale, ak tu na neho nadávajú experti typu pobirmovaný, mcc,... tak ma to len utvrdzuje v názore, že Blaha má pravdu
a to má byť dokazom toho, že pedro nenapísal pravdu???
Mám otázku: Kiska je oligarcha?
nože sa nám pochváľ so svojími pracovnými úspechy. Iste budú úžasné :DDDDD
ty musíš byť veľmi zakomplexovaný človek, ktorý sa tvári, že je v pohode a pritom je iba klbkom nervov...
si si istý, že nie ty? :DDDDD
a teba pustili?
Stanko/Valdis, a ty čo robíš na tomto zaostalom Slovensku? Odborník tvojho rangu musí mať vždy omnoho vyššie ciele.
Veď takých odborníkov na zložité témy, ako napríklad Zetor Brno, je na celom svete iba niekoľko....
znovu omyl, najväčší demagógovia sú tunajší liberálkovskí trolli, na čele s tebou :DDDDD
ty máš nejakého dílera? Ja to nepotrebujem, lebo to, čo oni predávajú, ja nepoužívam. Tvoje príspevky však nasvedčujú tomu, že ty áno... či?
Odporúčame